Warsztaty Kuchni Meksykańskiej 4h

      Warsztaty kuchni meksykańskiej to krótka wyprawa kulinarna w głąb spalonego słońcem kraju, który słynie na cały świat ze swych upraw. W końcu, któż z nas nie jadł słodkich pomarańczy, awokado czy ostrych papryczek chilli. Do tego Meksyk, jak żadne inne państwo łączy w sobie wpływy Starego i Nowego Świata, mieszając w jednym kotle tradycje europejskiego kolonializmu z indiańskim smakiem wolności. Sami Państwo widzicie, że tak ciekawy punkt na kulinarnej mapie świata nie może zostać przez nas niedostrzeżony!

    Czerpiąc z bogatego źródła
meksykańskiej tradycji, pragniemy zabrać wszystkich w niecodzienną podróż, w której dominować będą świeże produkty, ostre przyprawy i mnóstwo pozytywnej energii. Nie zabraknie także drugiego, nie wszystkim znanego oblicza kuchni meksykańskiej: tego łagodnego, wykwintnego i dopracowanego w każdym szczególe. W ciągu kilku godzin przygotujemy flagowe dania tego kraju. Dzięki naszym Trenerom poczujemy się jak na prawdziwej fieście, pełnej tacos, salsy i innych kulinarnych cudów. Jak przystało na prawdziwe meksykańskie spotkanie, będzie głośno, gwarnie, a przede wszystkim smacznie. A na koniec wspólnej zabawy pyszny deser, który stanie się królewskim uwieńczeniem naszych warsztatów!Program kursu

1. Z plecakiem po meksykańskich antypodach, czyli jak to wszystko się zaczęło
2. Meksykańskie smaki w pigułce: dobór regionalnych produktów, odpowiednich narzędzi i receptur
3. Wspólne przygotowywanie posiłku:
 • Deska przystawek: tacos, burrito, tortilla, nachos w towarzystwie sosów: mole poblano z czekoladą i chili, salsa, salsa roja oraz guacamole
 • Danie I: tradycyjna zupa pozole z kukurydzą i awokado
 • Danie II: carnitas - szarpana wieprzowina w marynacie achiote podana z pieczonymi batatami i fasolką szparagową
 • Deser: kruche churros z czekoladą chia
4. Wspólne ucztowanie przy suto zastawionym stole

Koordynator

 
Zapytaj koordynatora

Anna Kurzepa

Tel.: 22 6221309 wew. 809

Kom.: 784653788

anna.kurzepa@gowork.pl

 

Zapisy

Zapisy już wkrótce.
 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Warsztaty kuchni Meksykańskiej - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Warszawa
od 2020-11-26 do 2020-11-26
Cena: 299
Cena: 549

Warsztaty kuchni Meksykańskiej - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Warszawa
od 2020-11-28 do 2020-11-28
Cena: 299
Cena: 549

Zaufali nam

Zapisz się