Warsztaty Kuchni Amerykańskiej 4h




   Kuchnia amerykańska łączy w sobie smaki i tradycje kulinarne wszystkich zakątków świata. Amerykańską zasadę wolności widać zwłaszcza na talerzu, gdzie jedną potrawę mogą tworzyć produkty pochodzące z niemal całego świata. Tradycyjna kuchnia europejska, smak orientu czy nietypowe potrawy kuchni indiańskiej? Czemu nie, wszystko to bez problemu znajdziemy na zabieganych ulicach amerykańskich miast.



Składając pokłon tak bogatym tradycjom kulinarnym, chcielibyśmy zaprosić wszystkich na
warsztaty poświęcone kuchni amerykańskiej. Pod czujnym okiem doświadczonego kucharza będziemy tworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Nauczymy się wybierać produkty najwyższej jakości, piec, smażyć i dusić. Nie zabraknie także słodkiego elementu, pod postacią prawdziwego amerykańskiego deseru. Choć czeka nas sporo pracy, to jednak powstała wspólnymi siłami uczta, będzie iście królewskim zwieńczeniem naszego spotkania!

Program kursu

1. Amerykański tygiel, czyli jak to wszystko się zaczęło
2. Z plecakiem po amerykańskich stanach: wybór lokalnych produktów wysokiej jakości, dobór odpowiednich narzędzi oraz tradycyjnych receptur
3. Wspólne przygotowywanie dań:
 • Talerz przystawek: corn dog, twinkie, buffalo wings
 • Danie I: luizjańska zupa z kukurydzą i krewetkami
 • Danie II: steki z polędwicy wołowej z grillowanymi pomidorami podane z frytkami z dyni piżmowej i sosem Jack Daniel's
 • Deser: apple pie – tarta z jabłkami w towarzystwie lodów waniliowych i sosu czekoladowego
4. wspólna kolacja w iście amerykańskim stylu

Koordynator

 
Zapytaj koordynatora

Anna Kurzepa

Tel.: 22 6221309 wew. 809

Kom.: 784653788

anna.kurzepa@gowork.pl

 

Zapisy

Zapisy już wkrótce.
 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Warsztaty Kuchni Amerykańskiej - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Warszawa
od 2021-01-23 do 2021-01-23
Cena: 299
Cena: 549

Zaufali nam

Zapisz się