Warsztaty Kuchnia Włoska 4h


    Kuchnia włoska  
to jedna z najbardziej aromatycznych kuchni świata, mająca historię równie długą i wspaniałą, jak sam kraj. Pachnąca bazylią i słodkimi pomidorami, czaruje smakiemi zachwyca wyglądem. Czerpiąc z tak bogatego źródła, pragniemy zaprosić Państwa do wspólnej zabawy. Pod czujnym okiem Mistrzów Gotowania, przygotujemy tradycyjny posiłek włoski, składający się: z antipasto (przystawki), pasta (dania mącznego lub zupy); głównego dania czyli ryby, mięsa albo drobiu wzbogaconego sosem lub sałatką. A na koniec oczywiście wyśmienity deser! Będzie radośnie, kolorowo, a przede wszystkim smacznie!Program kursu

1. Co i gdzie?, czyli krótka podróż po kulinarnej historii Italii
2. Włoskie smaki: wybór produktów wysokiej jakości, technika wykonywania dań, tworzenie kompozycji smakowych, dobór dodatków
3. Wspólne przygotowanie dań:
 • przystawka: parmigiana czyli bakłażan zapiekany z sosem pomidorowym oraz arancini z mozzarellą (ryżowe kulki z mozarellą)
 • danie I: krem z pieczonych pomidorów z czosnkiem i tymiankiem
 • danie II: pesce in umido al acqua pazza czyli ryba duszona w białym winie podawana z pieczonymi ziemniakami i marchewką glazurowaną w miodzie i tymianku
 • deser: affogato czyli waniliowe lody "utopione" w aromatycznym espresso
4. Wspólna kolacja w iście włoskim stylu

Koordynator

 
Zapytaj koordynatora

Anna Kurzepa

Tel.: 22 6221309 wew. 809

Kom.: 784653788

anna.kurzepa@gowork.pl

 

Zapisy


 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Warsztaty Kuchni Włoskiej: Pizza, Focaccia, Calzone 4h - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Warszawa
od 2020-11-18 do 2020-11-18
Cena: 299
Cena: 549

Zaufali nam

Zapisz się