Rekrutacja i harmonogram - Akademia GoCook&Inspire - KKZ Kucharz 650h

UWAGA: Cena kursu nie obejmuje produktów, z których robią Państwo dania.
Dlaczego?
Nie narzucamy Państwu konkretnych marek produktów. Gotują Państwo na rzeczach wybranych przez siebie i od podstaw uczą się Państwo pracować z danymi produktami i dokonywać wyborów w sklepie, co jest nieodłącznym elementem pracy kucharza.

Harmonogram – kiedy działamy?

Kwalifikacyjny kurs zawodowy dla zawodu kucharz obejmuje 650 godzin zajęć realizowanych w dwóch trybach: 
- w ciągu 12 miesięcy w trybie BootCamp. Zajęcia odbywają się w trybie intensywnym w formie boot campu, zajęcia wieczorowe przeplatają się z dodatkowymi godzinami w trybie weekendowy.
- w ciągu 12 miesięcy w trybie weekendowym plus + ew. 1 dzień w tygodniu np. piątek

Planowany termin rozpoczęcia kolejnych edycji:
- luty 2018 – luty 2019
- wrzesień 2018 - wrzesień 2019

Egzaminy
Styczeń 2019 - pierwsze egzaminy. Ukończenie tego kursu umożliwia przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, w zakresie danej kwalifikacji, przeprowadzanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Osoba, która ukończy kwalifikacyjny kurs zawodowy i zda egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w zakresie danej kwalifikacji, otrzymuje świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w określonym zawodzie będzie mogła otrzymać osoba, która posiada poziom wykształcenia wymagany dla danego zawodu (odpowiednio wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie) oraz zda egzaminy z zakresu wszystkich kwalifikacji wyodrębnionych w danym zawodzie, czyli posiada świadectwa potwierdzające uzyskanie kwalifikacji wyodrębnionych w danym zawodzie.

Rekrutacja
Rekrutacja na kurs już trwa!
  1. W pierwszym kroku zapisz się przez stronę internetową wybierając odpowiedni dla siebie termin szkolenia.
  2. Opłać zaliczkę gwarantując sobie miejsce w grupie szkoleniowej
  3. Koordynator szkoleń będzie informował Państwa o wszystkich szczegółach organizacyjnych zarówno telefonicznie jak i w formie mailowej.
Dokumenty wypełnij i przynieś do biura GoWork.pl ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa. Możesz także zapytać wysyłając mail na adres: sylwia.dobrowolska@gowork.pl Zapisane osoby zostaną poinformowane o dokładnym terminie rozpoczęcia zajęć.
Zobacz terminy

Akademia GoCook&Inspire - KKZ Kucharz - Metoda GoCook Boot Camp 650h - tryb wieczorowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Warszawa
od 2019-02-11 do 2020-03-14
Cena: 3999
Cena: 4349

Zaufali nam

752
Osoby obserwuje ten kurs
Warszawa
10
wolne miejsca
Zapisz się