Warsztaty Tajniki Karmelu 4h      Tajniki karmelu to jednodniowy kurs skierowany do wszystkich miłośników słodkich smaków, którzy chcą poznać nowoczesne receptury i skosztować niebanalnych deserów. Pod czujnym okiem najlepszych cukierników, poznamy rodzaje karmelu oraz stworzymy rożne warianty mas smakowych. Wspólnymi siłami będziemy piekli karmelowe ciasta, tworzyli zawiesiste masy i komponowali własne dekoracje cukiernicze. Choć czeka nas dużo słodkiej pracy, jedno jest pewne: tajniki karmelu zostaną opanowane po mistrzowsku!  
    
      Nasze warsztaty udowodnią Państwu, że karmel, to coś więcej niż złotobrązowy dodatek do ciast, to wielka, niezwykle bogata dziedzina cukiernictwa, która budzi zachwyt u nawet najbardziej wybrednego grona odbiorców. Oddając się w nasze ręce, przeżyjecie niezapomnianą przygodę, która będzie mogła trwać na długo po skończonych zajęciach: postaramy się, aby pod postacią własnoręcznie przygotowanych karmelków i ciast, zabrali Państwo ze sobą odrobinę tej słodyczy. A na koniec, wspaniały dyplom upamiętniający spędzenie niezapomnianych chwil w GoWork!
Program kursu

1. Sekret karmelu czyli jak przyrządzić masę idealną: niezbędne produkty, dobór odpowiednich narzędzi, 
rodzaje karmelu, barwienie karmelu, przeciąganie karmelu 
2. Karmel nie jedno ma imię: tworzenie różnych wariantów smakowych z dodatkami przypraw, owoców, kwiatów, nabiału, kakao, kawy


3. Przygotowanie deserów:
 • pomarańczowe karmelki z prażonymi migdałami i solą morską
 • semifreddo z chrupiącymi orzechami laskowymi w karmelu
 • koktajl chałwowo – kawowy z sosem karmelowym
 • tort karmelowy z amaretto

4. Dekoracje karmelowe:
 • kwiaty z karmelu
 • zwierzątka z karmelu
 • koszyczki z karmelu
 • karmelowe sprężynki
 • ozdobne lizaki

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Warsztaty Tajniki Karmelu 4h - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Warszawa
od 2021-05-12 do 2021-05-12
Cena: 299
Cena: 549

Warsztaty Tajniki Karmelu 4h - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Warszawa
od 2021-05-22 do 2021-05-22
Cena: 299
Cena: 549

Zaufali nam

Zapisz się