Warsztaty z Panią Foremką - Foremkowe Święta 4h            


Kochani! 
Zapraszamy na świąteczne warsztaty z Panią Sylwia Grodzka-Haba, znaną jako Pani Foremka :) - Półfinalistka pierwszej edycji programu Bake Off - Ale Ciacho TVP.

Przygodę z pieczeniem zaczęła od spełniania słodkich zachcianek swojego dorastającego synka Szymona. Pasjonatka dobrego smaku, wysokiej jakości produktów, sezonowości w kuchni oraz łączenia tradycji z nowoczesnością. Podczas przygotowywania słodkości lubi "iść na żywioł" i odejść od sztywnej receptury. Stąd jej wypieki często bywają niepowtarzalne.

Program kursu

Podczas warsztatów przygotujemy pyszne, świąteczne wypieki. W programie między innymi:
 • świąteczne serniczki na okrągło z galaretką pomarańczową i sosem karmelowym
 • pierniczki w słoiku
 • makowe tartaletki z kremem migdałowym
 • gwiazdkowe ciasteczka podwójnie czekoladowe

Galeria

Szkolenia uzupełniające

Warsztaty Zdrowe pyszności z Justyną Połeć - autorką bloga justdeliciousx.pl

Warsztaty Roślinne Święta z Magdą Gembacką autorką bloga ammniam.pl


Koordynator

 
Zapytaj koordynatora

Anna Kurzepa

Tel.: 22 6221309 wew. 809

Kom.: 784653788

anna.kurzepa@gowork.pl

 

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Zaufali nam

Zapisz się