Warsztaty Torty Angielskie 4h     Kurs Torty angielskie to warsztaty skierowane do wszystkich miłośników wypieków, którzy chcieliby nauczyć się tworzyć prawdziwe cukiernicze dzieła sztuki. Podstawy tego stylu może opanować każdy, wystarczy odrobina pomysłowości i świetny nauczyciel. Uczestnicząc w naszych warsztatach, macie Państwo gwarancję, że nauka będzie przebiegać w słodkiej atmosferze zabawy, pod czujnym okiem prawdziwych Mistrzów cukiernictwa. Eleganckie i klasyczne torty ślubne, podkreślające wyjątkowość chwili, zabawne elementy rodem przeniesione z filmowych bajek, a może motyw przewodni ulubionej książki? Czemu nie! Na naszych zajęciach dominuje wyobraźnia, dlatego wszystkie pomysły są mile widziane. Jedno jest pewne, niezależnie od tego, dla kogo będzie przeznaczone ciasto, spersonalizowane ozdoby nadadzą zwykłemu biszkoptowi nowy wymiar, ciesząc widokiem i zachwycając smakiem. Każdy z Państwa stworzy własny projekt tortu, którym będzie można obdarować rodzinę i znajomych


                               

Program kursu

1. Styl angielski w pigułce: potrzebne narzędzia, dobór składników
2. Tworzenie mas plastycznych: lukier plastyczny, lukier królewski, barwienie lukru
3. Praktyczna nauka postępowania z masą plastyczną:
 • pokrywanie i obkładanie tortów,
 • dekorowanie tortów przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi,
 • wykańczanie tortów w różnych kształtach,
 • tworzenie własnych kompozycji dekoracyjnych.
4. Podsumowanie szkolenia i wręczenie
pamiątkowych dyplomów

Zapisy

   1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
   2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
   3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
   4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
   5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
   6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
   7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
   8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
   9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Zaufali nam

Zapisz się