Warsztaty Letnie Desery 4h     Desery z letnimi owocami w roli głównej to prawdziwa uczta smaków, która nie tylko pobudza podniebienie, ale także oddziałuje na zmysł wzroku. Chyba żadna inna pora roku nie mam takiego bogactwa kolorów i smaków: cierpkie wiśnie, słodkie brzoskwinie, pachnące słońcem truskawki, to tylko część warsztatu na którym będziemy bazować przygotowując nasze wypieki. Zapraszając Państwa na szkolenie z letnich deserów oferujemy wszystkim naszym kursantom niecodzienną okazję, do poznania tajników sztuki przygotowywania wypieków z owocami. Sporządzimy lekkie kremy i orzeźwiające sorbety, a nawet będziemy mieszać zawiesiste masy i skomplikowane sosy, tak by powstało ciasto godne prawdziwego Mistrza Cukiernictwa! Z jednej strony będzie słodko i kaloryczne, z drugiej nie zabraknie prostych kompozycji, które z łatwością będzie można zabrać ze sobą na letni piknik czy wycieczkę rowerową. A na koniec zajęć, po ciężkiej pracy chwila relaksu przy słodko zastawionym stole!


Program kursu

1. Owocowe dobrodziejstwo lata: skąd czerpać inspirację na słodkie desery
2. Metody produkcji, dobór ciast i podkładów, z czym łączyć smaki by było pysznie i kolorowo
3. Wspólne przygotowywanie deserów, m.in.:
 • torcik owoce leśne
 • marcepanowe ciasto z gruszkami
 • tarta z czarną porzeczką i bezami
 • crumble z rabarbarem
 • charlotte z owocami lata: truskawki, poziomki, maliny
 • krem bawarski z truskawkami
 • sorbet rabarbarowy
 • deser malinowy z pianką z białej czekolady
 • porzeczkowe tiramisu z sosem miętowym
4. Chwila relaksu przy słodko zastawionym stole

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Warsztaty Letnie Desery - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Warszawa
od 2021-05-22 do 2021-05-22
Cena: 299
Cena: 598

Zaufali nam

Zapisz się