Kurs projektowania wnętrz 140h

Kurs projektowania wnętrz prowadzony jest od jest od podstaw. W czasie 140 godzin zajęć realizujemy do 80% ćwiczeń praktycznych. Oferujemy konkurencyjne ceny już od 1099zł. Dostępne tryby zajęć to: dzienny, wieczorowy i weekendowy.
Kurs projektowania wnętrz organizowany jest w największych miastach Polski: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi.


Jesteś osobą wrażliwą na estetykę przestrzeni, która Cię otacza?
Chcesz nauczyć się w sposób świadomy planować urządzanie swojego domu czy mieszkania?
A może chciałbyś zdobyć nową i ciekawą pracę?
Przykładowe projekty aranżacji wnętrz mieszkalnych

Dla osób, które od zawsze zafascynowane są pięknymi wnętrzami, posiadają (choćby w zalążku) zmysł architekta i duszę artysty, opracowaliśmy szkolenie z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz, które pomoże Państwu usystematyzować i urzeczywistnić dotychczasowe projekty, plany i koncepcje wnętrz.

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Udział w kursie, pozwoli Państwu na zdobycie wiedzy, będącej podstawą do samodzielnego kreowania wnętrz na użytek własny, znajomych, przyjaciół, może to być także początek profesjonalnej przygody z architekturą wnętrz. Kurs projektowania i aranżacji wnętrz stanowi podstawę i wprowadzenie do pracy jako dekorator i projektant wnętrz.

Przeczytaj więcej na temat organizowanych przez nas zajęć w wywiadzie z trenerką kursu projektowania wnętrz - Iloną Skrobot (czytaj)

Do kogo adresowany jest ten kurs? 
Ekonomicznie zagospodarowana przestrzeń kuchenna
Na naszym kursie projektowania wnętrz odnajdą się zarówno osoby, które chciałby poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę i zainteresowania, jak również osoby bez wcześniejszego doświadczenia, które marzą o zdobyciu nowej pracy i chciałyby wykorzystać swój potencjał. Na szkolenie zapraszamy więc amatorów z zamiłowaniem do projektowania, urządzania i aranżacji wnętrz, dobrym wyczuciem barw i zmysłem przestrzennym, pracowników sklepów meblowych, dekoratorskich i wszystkich tych którzy planują rozpocząć działalność w tym kierunku.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu? 

Na kursie projektowania wnętrz przede wszystkim kładziemy nacisk na praktyczna naukę projektowania i rysunku, tak aby po ukończeniu kursu byli Państwo gotowi do samodzielnego stworzenia i realizacji projektu. Omawiamy zagadnienia z zakresu ergonomii i prawa budowlanego, dokumentacji projektowej, wyboru oświetlenia i barw we wnętrzach, projektowania wnętrz niemieszkalnych i dla osób o specjalnych potrzebach, a także zagadnienia związane ze stylizacją wnętrz, materiałoznawstwem i trickami dekoratorskimi.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu? 

Nasz
kurs projektowania wnętrz daje wiele możliwości podjęcia pracy, m.in jako projektant, dekorator wnętrz w firmach, salonach sprzedaży, sklepach, a także możliwość otworzenia własnej działalności gospodarczej. Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydane na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia § 18 ust.2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej  z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632), dzięki czemu może rozpocząć pracę w charakterze dekoratora/stylisty/projektanta wnętrz.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?  

Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie projektowania wnętrz ze względu na największą liczba godzin praktycznych na rynku przy najniższej cenie.

Co nas jeszcze wyróżnia?   

 • opracowywanie i tworzenie ofert projektowych (zajęcia komputerowe w 80% zajęć to praktyka - projektowanie odręczne i komputeroweprogramie graficznym SketchUp stanowią podstawę kursu) - dzięki czemu po ukończeniu kursu projektowania wnętrz będą Państwo mogli samodzielnie przygotowywać projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych dla klientów.
 • wspólne projektowanie z prowadzącym – dowiadują się Państwo jak przełamywać bariery i ograniczenia w projektach, dzięki bezpośredniej wymianie doświadczeń i możliwości konsultacji ze specjalistami w dziedzinie architektury wnętrz. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki projektowania. Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników do rozpoczęcia pracy i samodzielnego opracowywania projektów. Trenerzy chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.

Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 80% zajęć praktycznych.

Współpracujemy z profesjonalnymi studiami projektowymi i salonami wyposażenia wnętrz, m.in:

           

Kurs projektowania wnętrz przy współpracy z AleottiWychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy możliwość nauki programów graficznych na własnym, sprawdzonym sprzęcie. Dzięki temu uczestnicy kursu mają możliwość wielokrotnego ćwiczenia danego tematu, kompletowania swoich prac, notatek oraz bieżącego dostępu do ciekawych projektów przygotowanych przez naszych lektorów.


Program kursu


Na kurs projektowania wnętrz 140h składają się II części (istnieje możliwość zapisu na cały kurs lub tylko na jedną z wybranych części)

CZĘŚĆ I DEKORATOR WNĘTRZ 70h
CZĘŚĆ II PROJEKTANT WNĘTRZ - WARSZTATY PRAKTYCZNE 70h


Program kursu projektowania i aranżacji wnętrz został tak przygotowany, aby krok po kroku wprowadzić Państwa w profesjonalny i zawodowy świat architektury wnętrz.
Cechą charakterystyczna kursu jest szerokie ujęcie tematu, a także bardzo rozbudowana część praktyczna, obejmująca wprowadzenie do projektowania odręcznego ale przede wszystkim zajęcia z komputerowego tworzenia projektów w oparciu o program SketchUp.


CZĘŚĆ I 

DEKORATOR WNĘTRZ 70H

Wprowadzenie do zawodu i omówienie podstawowych pojęć

 1. Zasady kompozycji
 2. Światło, cień, barwa
 3. Elementy budownictwa
Stylizacja wnętrz:
 1. Materiałoznawstwo
 2. Tkaniny i inne materiały dekoracyjne
 3. Oświetlenie 
 4. Tricki dekoratorskie
 Zarządzanie projektem i realizacja
 1. Projekt – część graficzna i opisowa
 2. Rozmowa z klientem i wykonawcami
 3. Kosztorys i umowa

CZĘŚĆ II 

PROJEKTANT WNĘTRZ - WARSZTATY PRAKTYCZNE

 1. Nauka rysunku architektonicznego
 2. Projektowanie graficzne w programie komputerowym SketchUp
Kliknij aby zobaczyć pełen program kursu projektowania wnętrz. 

Galeria

Organizacja zajęć

Kurs Projektowania wnętrz trwa 140h dydaktycznych (45 min.) i proponowany jest w 3 trybach:

 • weekendowym (zaocznym) - zajęcia odbywają się co tydzień w soboty i w niedziele, w godzinach 8-14 lub 14-20 (zamiennie)
 • dziennym - zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godz 8-14
 • wieczorowym - zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu


Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje:

 • zaświadczenie ukończenia kursu wydane na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622).Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standard lub wersja rozszerzona z tabletem.

Materiały tradycyjne - cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej w zależności od ustaleń.

Materiały elektroniczne - opcja płatna dodatkowo 350 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Szkolenia uzupełniające


Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Anna Grzeszczak

Tel.: 530 725 113

Kom.: (22) 622 13 09

szkolenia1@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Marii Curie-Skłodowskiej 36/10, 20-029 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłaty zaliczki(lub całości kwoty) należy dokonać na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego najpóźniej na drugi dzień po dokonaniu rejestracji. Gwarantuje to pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie GoWork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
 10. Dla  osób zarejestrowanych jako bezrobotne istnieje możliwość sfinansowania szkolenia w pełnej wysokości przez Powiatowy Urząd Pracy (zapraszamy osoby z całego kraju). Zobacz jaka jest procedura ubiegania się o refundowanie szkolenia z Urzędu Pracy!
Zobacz terminy

Kurs projektowania wnętrz 140h - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Poznań
od 2021-03-22 do 2021-04-16
Cena: 1899
Cena: 2349
Wrocław
od 2021-03-22 do 2021-04-16
Cena: 1899
Cena: 2349

Kurs projektowania wnętrz 140h - tryb wieczorowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Lublin
od 2021-03-20 do 2021-05-16
Cena: 1799
Cena: 2149
Zajęcia 3 razy w tygodniu w godz 17.00-21.00 Praca tylko na własnym laptopie z oprogramowaniem!

Kurs projektowania wnętrz - tryb weekendowy

Kraków
od 2021-03-20 do 2021-05-09
Cena: 1999

Kurs projektowania wnętrz 140h - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Bydgoszcz
od 2021-03-20 do 2021-05-09
Cena: 1999
Cena: 2450
Praca tylko na własnym laptopie z oprogramowaniem!
Katowice
od 2021-03-20 do 2021-05-09
Cena: 1999
Cena: 2450
Olsztyn
od 2021-03-20 do 2021-05-09
Cena: 1999
Cena: 2450
Poznań
od 2021-03-20 do 2021-05-09
Cena: 1999
Cena: 2450
Siedlce
od 2021-03-20 do 2021-05-09
Cena: 1999
Cena: 2450
Warszawa
od 2021-03-20 do 2021-05-09
Cena: 1999
Cena: 2349
Wrocław
od 2021-03-20 do 2021-05-09
Cena: 1999
Cena: 2450

Zaufali nam

Zapisz się