KOLPREM Spółka z o.o.
3 749 6 1
czysty

Bardzo proszę o bliższe opisanie umowy z przewoźnikami realizującymi przewozy dla Arcelormittal. Słyszałem jak jeden z członków zarządu Kolprem, mówił o tej umowie, zabraniajacej zatrudnianie pracowników zwalniających się z Kolpremu. Nie wiem, czy się przesłyszałem, czy zagrożono pozostałym przewoźnikom utrudnianiem a wręcz uniemożliwianiem udziału w przetargach na przewozy. Znam przynajmniej jednego pracownika któremu przygotowywano umowę o pracę w innej firmie, ale nagle zrezygnowano zasłaniając się tą umową. Czy ja czegoś nie zrozumiałem, czy to już jest sprawa dla UOKiK. Proszę o rozwianie moich i nie tylko moich wątpliwości, za co z góry dziękuję.

Administrator

KOLPREM Spółka z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Dąbrowa Górnicza. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Krystian

Dzień dobry, rozglądam się za zmianą pracy. Jestem bardzo zainteresowany ofertą skierowaną do maszynistów. Problem w tym że nie posiadam takowego kursu. Czy Państwo również zatrudniają takie osoby z możliwością zrobienia kursu. Dziękuję za odpowiedź.

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca

Miło nam poinformować, że spółka KOLPREM zakończyła 2 kwartał 2018 roku bardzo dobrymi wynikami. W związku z powyższym, Pracownikom, analogicznie do poprzednich okresów, zostanie wypłacona nagrodza pieniężna tzw. nagroda za EBITDE w maksymalnej wysokości.

Dziękujemy Pracownikom za ich wkład w osiągniecie wspaniałych wyników i życzymy, aby 3 kwartał był równie udany.

Zarząd KOLPREM