KOLPREM Spółka z o.o.
3 732
czysty

Bardzo proszę o bliższe opisanie umowy z przewoźnikami realizującymi przewozy dla Arcelormittal. Słyszałem jak jeden z członków zarządu Kolprem, mówił o tej umowie, zabraniajacej zatrudnianie pracowników zwalniających się z Kolpremu. Nie wiem, czy się przesłyszałem, czy zagrożono pozostałym przewoźnikom utrudnianiem a wręcz uniemożliwianiem udziału w przetargach na przewozy. Znam przynajmniej jednego pracownika któremu przygotowywano umowę o pracę w innej firmie, ale nagle zrezygnowano zasłaniając się tą umową. Czy ja czegoś nie zrozumiałem, czy to już jest sprawa dla UOKiK. Proszę o rozwianie moich i nie tylko moich wątpliwości, za co z góry dziękuję.

Administrator

KOLPREM Spółka z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Dąbrowa Górnicza. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Krystian

Dzień dobry, rozglądam się za zmianą pracy. Jestem bardzo zainteresowany ofertą skierowaną do maszynistów. Problem w tym że nie posiadam takowego kursu. Czy Państwo również zatrudniają takie osoby z możliwością zrobienia kursu. Dziękuję za odpowiedź.

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca

Miło nam jest podzielić się informacją, że już tradycją stała się w naszej firmie wypłata nagrody powiązanej z wynikami finansowymi KOLPREM. Za 1 kwartał 2018, podobnie jak za 4 kwartał 2017 w związku z bardzo dobrymi wynikami finansowymi, Pracownicy KOLPREM otrzymali tzw. nagrody za EBITDĘ.  Jesteśmy pewni, że wyniki KOLPREM utrzymają się na wysokim poziomie i co pozwoli na wypłacenie nagrody, także w kolejnych kwartałach. Dziękujemy Pracownikom za ich wkład w osiągniecie doskonałych wyników.

Zarząd KOLPREM