Pracownik Produkcji 2019-07-04 00:06 przez poszukiwacz

Przebieg rekrutacji

Tragedia!!!Pseudo-socjologiczne gierki.Znam się na tym z racji wykształcenia.Wrzucanie małych kuleczek pensetą do odwróconego lejka?!W 30 sekund?!Ludzie na łby poupadali.Tego się nie stosuje od 20 lat!!! A wcześniej pseudo-miła Pani denerwuje Cię celowo a do tego odbiera prywatne telefony.

Pytania

Pokaż pięć różnic między dwoma obrazkami w 30 sekund.Powaga!!!Czemu chcę tam pracować?Oczywiście wciska się jakieś wyuczone bzdury.Nauczycie się kiedyś że ludzie chcą pracować bo muszą za coś żyć i opłacać rachunki?! A nie dlatego że kochają ciężko pracować na przegrzanej hali w atmosferze (usunięte przez administratora)

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

Pracownik Produkcji 2019-05-14 16:30 przez WIKI

Przebieg rekrutacji

1.Dostałam telfon od work express zaproponowano mi rozmowe u nich juz na drugi dzień 2.rozmowa przebiegła bardzo fajnie i szybko pani bardzo miła 3.na drugi dzień rozmowa w firmie Kirchhoff : -najpierw wszystki rekrutowane osoby miały spotkanie i rozmowe o warunkach zatrudnienia -potem zwiedzanie produkcji na czym polega praca i wgl na koniec test manualny na maszynie bardzo fajny :) -potem kazdy z osob byl zapraszany inwidualnie na romowe z miszczem produkcji pare pytań zadał i ogolnie wszystko fajnie mipe przebieglo Po rozmowie mialam czekac na telefon od work expres czy zostałam przyjęta. Mam nadzieje ze jak juz pujde tam pracować że bedzie tak fajnie jak opowiadali.

Pytania

Co wiem o firmie Kirchhof? Czym bede dojeżdżala do pracy ? Jakie widze plusy pracy na produkcji ? Czy nocne zmiany nie będą dla mnie uciażliwe ? Czy nie mam problemu z nadgodzinami ? Czemu już nie pracuje w poprzedniej firmie ?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Pracownik Produkcji 2018-03-12 10:18 przez ktoscos

Przebieg rekrutacji

Telefon z firmy czy nadal poszukuje pracy. Na drugi dzień rozmowa i testy na hali. Pani bardzo miła kilka pytan, bardzo zadowolona z przebiegu rozmowy. Potem testy na hali Pani zapisuje ze zaliczone na 100%.Między czasie pojawia się ktoś z hali (Pan w okularach) i ma pretensje do Pani, że nie zawołała nikogo więcej na rozmowe i przeprowadza ją sama. Za 3 dni e-mail bo nie mieli odwagi zadzwonić że nie dostałem pracy.

Pytania

Luźna rozmowa. Bardzo miła Pani.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

pracownik produkcyjny 2017-10-04 19:07 przez zaqwsx

Przebieg rekrutacji

Rozmowa nie była przeprowadzona profesjonalnie. Jeden z rekruterów (prawdopodobnie mistrz produkcji, taki grubszy w okularach, pracuje na hali, w której są biura) wyśmiewał każdą odpowiedź na pytania zadane przez drugiego rekrutera. Próbował mnie ośmieszyć.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

pracownik produkcyjny 2017-03-22 11:40 przez job

Przebieg rekrutacji

Brak profesjonalizmu, zadawanie pytań nie związanych z aplikacją na dane stanowisko. 1. Telefon z zaproszeniem na rozmowe zwykle na następny dzień. 2. Rozmowa 3. Ekspresowe przejście na hali (2 stanowiska i powrót, zero informacji jak taka praca wygląda czym będziemy się zajmować itd) 4. Test manualny - nie wiadomo czemu ma służyć tak naprawdę. 5. Powrót na rozmowę do biura. 6. Jeśli chcą cie przyjąć to dostajesz skierowanie do biura pośrednika pracy (adecco, workexpress itp) ponieważ bezpośrednio się nie dostaniesz. 7. u mnie akurat Workexpress - firma nierzetelna, mało profesjonalna pracownicy nie kompetentni. 8. Skierowanie na badania - wszystko w 1 dzień - 8 badań 6:50 - 14:00 siedzisz tam i biegasz od gabinetu do gabinetu. Biuro nie poinformowało że trzeba przywieźć próbkę moczu na badanie (trzeba zapłacić za kubeczek na miejscu) 9. Ponowne stawienie się u pośrednika - podpisanie umowy na okres 1 miesiąca. Brak informacji że trzeba przynieść ubrania robocze na zmianę. Wszystko załatwiane w 3dni.

Pytania

Pierwsze pytanie czy się zgodzę na to żeby robić po 12h i w weekendy bo tego wymagają. Dlaczego chce tam pracować? Czy mam auto i jakie? Czy się zwolnię jeśli dostanę lepszą ofertę pracy?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Kirchoff