Rozmowy kwalifikacyjne w Kirchoff

Pracownik Produkcji 2018-03-12 10:18 przez ktoscos

Przebieg rekrutacji

Telefon z firmy czy nadal poszukuje pracy. Na drugi dzień rozmowa i testy na hali. Pani bardzo miła kilka pytan, bardzo zadowolona z przebiegu rozmowy. Potem testy na hali Pani zapisuje ze zaliczone na 100%.Między czasie pojawia się ktoś z hali (Pan w okularach) i ma pretensje do Pani, że nie zawołała nikogo więcej na rozmowe i przeprowadza ją sama. Za 3 dni e-mail bo nie mieli odwagi zadzwonić że nie dostałem pracy.

Pytania

Luźna rozmowa. Bardzo miła Pani.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

pracownik produkcyjny 2017-10-04 19:07 przez zaqwsx

Przebieg rekrutacji

Rozmowa nie była przeprowadzona profesjonalnie. Jeden z rekruterów (prawdopodobnie mistrz produkcji, taki grubszy w okularach, pracuje na hali, w której są biura) wyśmiewał każdą odpowiedź na pytania zadane przez drugiego rekrutera. Próbował mnie ośmieszyć.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

pracownik produkcyjny 2017-03-22 11:40 przez job

Przebieg rekrutacji

Brak profesjonalizmu, zadawanie pytań nie związanych z aplikacją na dane stanowisko. 1. Telefon z zaproszeniem na rozmowe zwykle na następny dzień. 2. Rozmowa 3. Ekspresowe przejście na hali (2 stanowiska i powrót, zero informacji jak taka praca wygląda czym będziemy się zajmować itd) 4. Test manualny - nie wiadomo czemu ma służyć tak naprawdę. 5. Powrót na rozmowę do biura. 6. Jeśli chcą cie przyjąć to dostajesz skierowanie do biura pośrednika pracy (adecco, workexpress itp) ponieważ bezpośrednio się nie dostaniesz. 7. u mnie akurat Workexpress - firma nierzetelna, mało profesjonalna pracownicy nie kompetentni. 8. Skierowanie na badania - wszystko w 1 dzień - 8 badań 6:50 - 14:00 siedzisz tam i biegasz od gabinetu do gabinetu. Biuro nie poinformowało że trzeba przywieźć próbkę moczu na badanie (trzeba zapłacić za kubeczek na miejscu) 9. Ponowne stawienie się u pośrednika - podpisanie umowy na okres 1 miesiąca. Brak informacji że trzeba przynieść ubrania robocze na zmianę. Wszystko załatwiane w 3dni.

Pytania

Pierwsze pytanie czy się zgodzę na to żeby robić po 12h i w weekendy bo tego wymagają. Dlaczego chce tam pracować? Czy mam auto i jakie? Czy się zwolnię jeśli dostanę lepszą ofertę pracy?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Magazynier 2014-07-30 16:11 przez friuuuu

Przebieg rekrutacji

Brak profesjonalizmu podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Pytania

jakim samochodem jezdzisz??

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.