Kazar Footwear Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

Rekrutacja

Rekrutacja

Jeśli nie znaleźliście w aktualnych ofertach pracy intersującego ogłoszenia zapraszamy do skorzystania ze spontanicznego aplikowania. Czekamy na osoby ambitne, które na własną rękę wychodzą z inicjatywą znalezienia dla siebie najodpowiedniejszego środowiska pracy. Środowiska dającego niezwykle możliwości na rozwijanie swoich kompetencji w miejscu pracy.

 

SALONY KAZAR

Jeśli szukasz pracy dającej Ci stabilizację i bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim, pragniesz rozwijać swoją wiedzę związaną z obuwiem i galanterią skórzaną, dobrze czujesz się w środowisku pracy, gdzie otaczają Ciebie piękne, modne produkty to powinieneś/aś wysłać do nas swoją aplikację.

APLIKUJ

 

ASYSTENT SPRZEDAŻY

Jesteś studentem, nie skończyłeś/łaś jeszcze 26 lat, pragniesz zdobywać nowe doświadczenie w jednej z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm z branży modowej i jednocześnie chcesz dalej studiować? Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez wypełnienie formularza, w którym poprosimy Ciebie o wybór miasta, gdzie gotów/gotowa byłbyś/byłabyś pracować dostosowując wymiar godzin do Twoich zajęć na uczelni.

APLIKUJ

 

CENTRALA PRZEMYŚL

Jeśli jesteś  zainteresowany/ana pracą w centrali w Przemyślu proszę wybierz dział oraz poziom stanowiska i wyślij nam swoje dokumenty za pomocą formularza. . Czekamy na osoby ambitne, potrafiące włączyć się z najwyższym zaangażowaniem w budowę sieci sprzedaży o unikatowej jakości i niepodważalnej pozycji lidera w swojej branży. 

APLIKUJ

 

ODDZIAŁ WARSZAWA

Stale się rozwijamy i nieustannie poszukujemy nowych możliwości na budowanie i umacnianie naszego biznesu. Jeśli jesteście  zainteresowani pracą w naszym warszawskim oddziale prosimy wysłać  swoją aplikację za pomocą formularza.

APLIKUJ

 

 
 
Kazar Footwear Sp. z o.o.