Kazar Footwear Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Kazar Footwear Sp. z o.o.
2 183 221 5 1

O firmie

  • 1996

    Rok założenia

  • 600

    Liczba pracowników

Przyszły pracownik
 Pytanie

A jak wyglada współpraca z regionalnymi w Łodzi i woj. łódzkim?

Koala
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam w salonie rok ale musiałam zmienić stanowisko ze względu na wyjazd do innego miasta na studia. Prace wspominam dobrze Fajny zespół Podstawa plus premie (wszystko zależy od stanowiska handlowiec doradca klienta a premia za zrealizowanie planów) Zniżki dla pracowników Nagrody za zrealizowanie planów salonu ( impreza dla całego zespołu) Nie miałam problemów z grafikiem ( prosiłam o zmiany jeden tydzień na rano w drugim na południe i zawsze było jak chciałam) Na plus paczki na święta, tania karta sportowa itp Dostajesz ubranie i buty Salon jest mały i zawsze każdy każdemu pomaga w porównaniu z poprzednimi pracami w h&m czy zara .. niebo a ziemia

Eli

Witam, wie ktos jaka jest teraz podstawa w Kazarze?

Handlowiec 2018-07-11 18:59 przez Joanna

Przebieg rekrutacji

Jedna z najbardziej przyjemnych rozmów w moim życiu. Przypominała bardziej rozmowę dwóch koleżanek a nie rozmowę o pracę co jest plusem bo się aż tak nie stresowałam. Kilka rozluźniających pytań, troszkę o tym jak wygląda praca i o zespole - wspominanie o tym,ze dla nich ekipa jest naprawdę ważna dlatego szukają osób, które są pozytywnie nastawione do pracy i życia. Ogólnie tylko pozytywne wrażenie po spotkaniu.

Pytania

Zero pytań typu "opowiedz cos o sobie" "co pani wie o naszej firmie". Głównie pytania o dyspozycyjność, jak wyobrażam sobie pracę jako handlowiec, gdzie jeszcze wysyłałam CV, co sprawia,że chce pracować z uśmiechem na twarzy i jak się motywuje do pracy, jakie mam nastawienie do klienta i do życia. Fajnie,że sprawdzali to w jaki sposób podchodzimy do pracy przez przyjemne pytania a nie jakieś próby sprzedażowe, które są tak bardzo nienaturalne,że nie mają prawa wypaść dobrze :)

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Kazar Footwear Sp. z o.o.