Profil

Bialaa

Pracowałam przez tą agencje i byłam bardzo zadowolona. Wiadomo czasem zdarzały się dziwne sytuację ale nie było ich dużo. Pracowałam przy sortowaniu owoców. Wypłaty się zgadzały było dużo godzin pracy. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to zależy. Mieszkałam w Venlo. Warunki były naprawdę bardzo dobre. Ale to tak jak we wszyscy agencjach pracy, trzeba dobrze trafić.

Przemek

Nie polecam. Pracowałem przez tę agencję na malinach w Dijkberries, u P. Renaty D. Praca siedem dni w tygodniu (właścicielka Polka gotowa zwolnić za upomnienie się za przysługujący jeden dzień wolnego), czasami 70 godzin w tygodniu - wydawałoby się, że to super opcja dla osób chcących zarobić, otóż nic mylnego - płacone jedynie za 47 godzin tygodniowo, a reszta niewypłacona w ogóle! Z całym zespołem (kilkadziesiąt osób) daliśmy nabić się w butelkę - nie tylko ja zaciskałem zęby, żeby ciągnąć tydzień za tygodniem z taką ilością godzin, bez wolnego - nikt nawet nie przypuszczał, że możemy zostać tak OSZUKANI. Tym bardziej, że w firmie wszystko robione było na "akord" - normy wyliczone nie tylko przy zrywaniu malin, ale nawet przy szalkowaniu skrzynek czy sortowaniu owoców! Wystarczył jeden dzień niespełnienia jakiejkolwiek normy, by na drugi dzień taka osoba była już zwolniona, nawet gdy przez cały uprzedni miesiąc normy wyrabiała! Na chwilę obecną agencja umywa ręce, tłumaczy się nieistniejącą sprawą w sądzie przeciwko nieuczciwemu pracodawcy, z którym o dziwo współpracuje już kilka lat! Codzienne odbijanie się na skanerach - do pracy, po pracy, na każdą przerwę i po przerwie oraz odnotowywanie się codziennie w autobusie pracowniczym jest dla nich niewystarczającym dowodem potwierdzającym przepracowane godziny. O warunkach na "kantynie" szkoda mówić... Tak samo jak o campingach na Baarlo. Tam właśnie mieszkałem. Koordynator wprowadził mnie do zapleśniałego syfu z nowym, zielonym życiem w zlewie i na ścianach. Dzień sprzątania nie wystarczył. Pokój na dwie osoby - łóżko piętrowe i tyle, bo więcej miejsca na nic nie było. W jednej przyczepie cztery osoby, gdzie we dwie było już ciężko oddychać. Wokół sama patologia, tak jakby casting na przyjęcia samych najgorszych typów przeprowadzali. Strach gdziekolwiek wyjść, bo sceny i historie się tam zdarzające każdego wieczoru - jak z jakiegoś wysokobudżetowego horroru. Co więcej - dwie płatne pralki na cały (usunięte przez administratora) Dostać się do którejkolwiek graniczyło z cudem. Brak wi-fi. Koordynatorzy mający wszystko gdzieś. Lista przydzieleń pracowników do firm na następny dzień wywieszana o godzinie 23 (gdzie wyjazd do niektórych firm był o 3 rano). Oczekiwanie na transport z pracy codziennie kilkugodzinne. W biurze jeden wielki bałagan.

kiki

Proszę o rzetelne zgodne z prawda opinie na temat warunków mieszkalnych , pracy bo mamy propozycje wyjazdu do tej pracy . Ci z biura wszystko pięknie opisują ale więcej widzę że jest negatywnych opinii niż pozytywnych.

Pakowacz 2014-10-01 12:21 przez ola

Przebieg rekrutacji

przez telefon oraz wypelnienie formularza na stronie internetowej firmy oraz wyslanie cv na e-mail

Pytania

znajomosc jezykow wiek dyspozycyjnosc doswiadczenia

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę