JobXion B.V.

2 Dodaj merytoryczną opinię
JobXion B.V.
counter
2 31 171 5 1

Sandra Raś Koordynator ds. procesów rekrutacyjnych, Jobxion Poland Sp. z o.o.

Związana z firmą Jobxion od początku jej istnienia czyli od ponad 2 lat. Zaczynała od stanowiska rekrutera, a obecnie zajmuje się koordynacją pracy rekruterów w Polsce. Odpowiada również za szkolenia pracowników i przekazywanie im wiedzy na temat działania firmy. Ukończyła wyższe studia administracyjne.

Przeczytaj cały wywiad »

Anton.
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego do hydraulikowi i cieśli (staż po 3 lata) Olga wydzwania do nich do Polski(podczas urlopu !!!,a sama nie odbierze telefonu po pracy,a w urlopie ...zapomnij!!) każe podpisywać wnioski o bezpłatne urlopy,gdy Jobxion powinien za nie płacić?!

Ania
Pracownik

Jeśli chcecie przyjechać do Holandii zabierzcie paszporty bedziecie mogli otworzyc konto przez aplikacje w holenderskim banku ponieważ bank ING robi duże problemy.

Hydraulik

(usunięte przez administratora). Przez 3 lata pracy po walce o podwyżkę dali 20 eurocentow . Z urlopem (usunięte przez administratora). W dobie koronowirusa zostałem zwolniony mimo tego że do sierpnia mialem umowe . A do tego dostalem telefon od Pana menadżera ze jesli tego pisma za porozumieniem stron to mam (usunięte przez administratora) z mieszkania. Tak traktują ludzi . Obecnie pracuje w innej agancji i mam 550 na rękę na tydzien

Zobacz wszystkie opinie (171)
JobXion B.V.