JobXion B.V.

3 Dodaj opinię
JobXion B.V.
3 19 133 5 1

Sandra Raś Koordynator ds. procesów rekrutacyjnych, Jobxion Poland Sp. z o.o.

Związana z firmą Jobxion od początku jej istnienia czyli od ponad 2 lat. Zaczynała od stanowiska rekrutera, a obecnie zajmuje się koordynacją pracy rekruterów w Polsce. Odpowiada również za szkolenia pracowników i przekazywanie im wiedzy na temat działania firmy. Ukończyła wyższe studia administracyjne.

Przeczytaj cały wywiad »

Marcel

Firma robić co może panuje teraz wirus ludzie z domu pracują więc oczywiście że będą różne opóźnienia. W moim przypadku mam zmianę miejsca pracy i wszystko idzie jak po maśle. Adres miejsca pracy i adres zamieszkania otrzymany. Dodam jeszcze że nie straciłem żadnego dnia pracy przy zmianie budowy Wielki plus dla Jobxion.

Hydraulik

Jestem zaskoczony jak szybko i bez problemow zmieniam miejsce pracy. Duży kciuk w górę ????????

Tomasz

POLECAM!! Witam...Czytam wasze opinie i normalnie się śmieje haha ???????? Ja pracowałem dla Jobxion ok roku temu,ale i też teraz-znów wróciłem.Do Tej agencji,warto wrócić,pracować dla nich!! Domki Zawsze Ładne,Nigdy nie miałem problemów z wypłata,Nigdy bez kitu nie było tu problemów! Idźcie do innych;95% agencji was wyj.. na kasę,będziecie spać w burd.. albo na paletach,zarabiać 150e za 40h jak w Kennemerland z Harlemu np..To na budowie za 450-550 wam źle???!!!! Wyrzucili was za chlanie,ćpanie,za olewke pracy,to najlepiej obsmarowac że ICH wina,prawda? Jeb... buraki..Jobxion-znasz się na robocie,jesteś w miarę normalny? Będziesz zadowolony.POLECAM.

Zobacz wszystkie opinie (133)
JobXion B.V.