Profil

Czym się zajmujemy?

Firma JMDI jest niezależnym dostawcą telewizji, internetu i telefonii stacjonarnej na terenie Warszawy i jej okolic. Od ponad 12 lat dajemy naszym Klientom radosne chwile każdego dnia. Poznając ich potrzeby, dostarczamy najlepsze rozwiązania, dopasowane do ich oczekiwań. Z naszych usług korzysta już ponad 15 000 odbiorców.

  Jacek Maleszko wlasciciel, JMDI Jacek Maleszko

  Przeczytaj cały wywiad »

  Weronika

  @Yellow czy jesteś byłym pracownikiem JMDI Jacek Maleszko? Na jakim stanowisku pracowałeś/aś? Wspominasz o możliwości zdobycia odpowiedniego doświadczenia, czy zatem pracodawca oferuje swoim pracownikom możliwość podnoszenia kwalifikacji w formie dodatkowych szkoleń? Wyrażasz niezadowolenie dotyczące wynagrodzenia wspominając także o "lepszych warunkach" w innych firmach. Co masz na myśli? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Będzie to wskazówką dla innych osób korzystających z forum, którzy być może rozważają możliwość zatrudnienia

  Yellow

  Polecam podjęcie pracy, ale tylko dla ludzi młodych, szukających doświadczenia, a nie porządnych pieniędzy ponieważ w tej firmie po prostu ich nie ma. Praca bardziej dla człowieka, który chce solidnie liznąć temat zawodowy i ruszać w stronę konkurencji, która zapłaci większe pieniądze i na lepszych warunkach.

  piotr

  Znowu szukają flotowca, aż tak tam źle? mam zamiar kandydować, poradzicie coś??

  Instalator 2014-12-23 19:23 przez piotr298

  Przebieg rekrutacji

  Tragedia nic dodac nic ujac

  Pytania

  Czy lubisz malo zarabiac

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę