IVIA S.A.

2 Dodaj opinię
IVIA S.A.
2 4 6 1
Pracownik_Katowic <">
 Opinia

Witam. Jako były pracownik nic złego nie mogę powiedzieć o IVIA. Zarząd - się stara, żeby klimat w firmie był dobry. Że dokręcają śrubę, wiadomo - im dokręcają zleceniodawcy, a oni dokręcają pracownikom - tak działa rynek, nie ma przebacz. Dyrektor RD - złego słowa powiedzieć nie można -moim zdaniem dobry klimat w oddziale katowickim to głównie jego zasługa. Można poczuć się swobodnie. Jest jeszcze zastępca dyrektora w Kato - tu bez komentarza. Przedmówca "Kandydat" może o nim pisał, bo on się rekrutacją zajmuje. Może kiedyś nabierze 'kultury'. Rozwój - największy plus IVIA. Ani się obejrzysz, a dostanie zadanie którego dobrowolnie nie odważyłbyś się podjąć... i je zrobisz! Tylko kierowników pracowni żal. Kasa - tu na Bentleya nie zarobisz. Ale małymi kroczkami dosięgniesz średniej. Polecam pracę w tej firmie, jak was na to stać ;P PS. Połowa kadry w o. Kato to kobiety, i to najładniejsze.

thevirion
 Opinia

Wszystko ok. Kasa w terminie, szefostwo nie ma "odlotów". Można się doczepić do braku złotych klamek, no i pracować trzeba ;)

Adrian
 Opinia

@Gwardzista, jesteś w stanie przedstawić, jak dokładnie wyglądała rozmowa o pracę w firmie Ivia S.A.? Czy finalnie przeszedłeś pozytywnie proces rekrutacyjny i otrzymałeś ofertę pracy w tej firmie? Jeżeli tak to napisz, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które zaoferował pracodawca. Zachęcam do dyskusji.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny