ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.

3 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

O nas

Bardziej efektywne jest robienie czegoś naprawdę wartościowego, niż liczenie na to, że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie
- JASON COHEN, Smart Bear Software

 

Profesjonalnie rozwiązaniami IT zajęliśmy się ponad 20 lat temu, tj. w 1997 roku, w zupełnie innej epoce – zarówno informatycznie, jak i gospodarczo. Od początku postanowiliśmy skoncentrować się na dostarczaniu kompleksowej, kompletnej obsługi informatycznej dla Klienta biznesowego.

 

Nasza firma to połączenie pasji informatycznej z umiejętnością
rozpoznania potrzeb
Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Mając doskonałą orientację w organizacji procesów w przedsiębiorstwie i rozległe doświadczenie informatyczne potrafiliśmy szybko i skutecznie dostarczyć przedsiębiorstwom dopasowane do ich specyfiki systemy informatyczne. Nasza oferta szybko objęła wszystkie elementy systemu w warstwie teletechnicznej, sprzętowej oraz oprogramowaniu.

Od kilkunastu lat budujemy również własne rozwiązania programistyczne i z powodzeniem implementujemy je w przedsiębiorstwach, w których ogólnodostępne standardy nie spełniają oczekiwań.

Wieloletnia obsługa informatyczna firm pozwoliła nam zdobyć bezcenną wiedzę w dostarczaniu rozwiązań informatycznych ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej.

 

Wspieramy naszych Klientów i doradzamy, aby skutecznie ułatwić im prowadzenie biznesu.

NASZE NAJWAŻNIEJSZE WARTOŚCI

 

KOMPETENCJE

ROZWÓJ

OPERATYWNOŚĆ

SKUTECZNOŚĆ


www.itcenter.pl

 

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.