iSpot Poland

2 Dodaj opinię

Aktualności

iSpot Poland
pracodawca

15 grudnia w iSpot Premium Zone w Arkadii gościliśmy kolejną ciekawą postać w ramach cyklu „iWrokShops with…” - był to weteran YouTube oraz twórca podcastów Karol Paciorek. W spotkaniu uczestniczyło ok. 80 osób, które miały okazję posłuchać o kulisach pracy twórcy kanału Imponderabilia i Nienasyconych oraz zadać mu własne pytania. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie! Do zobaczenia podczas kolejnych eventów w salonach iSpot.

iSpot Poland (Sad Sp. z o.o.)
pracodawca

Warsztaty dla nauczycieli
Zainspirowani projektem Today at Apple, kontynuujemy warsztaty edukacyjne, których celem jest przedstawienie ciekawych rozwiązań w nauce z wykorzystaniem urządzeń i aplikacji Apple. Tym razem skupiamy się na nauczycielach i metodach przekazywania wiedzy najmłodszym. Eksperci iSpot przybliżają uczestnikom koncepcję STEAM (ang. Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics) – innowacyjne podejście do nauki na miarę naszych czasów. Pierwsza tura (20 października) już za nami, zapraszamy na kolejną 11 grudnia. Zapisy pod linkiem

iSpot Poland (Sad Sp. z o.o.)
pracodawca

Warsztaty twórcze
Koniec roku to gorący okres w salonach iSpot, nie tylko pod względem sprzedaży. Od października dzieje się u nas naprawdę dużo - kontynuujemy cykl spotkań iWorkShops, w których biorą udział specjalni goście – eksperci różnych dziedzin sztuki. Warsztaty odbywają się w wybranych miastach Polski i są poświęcone muzyce, fotografii oraz designowi. W trakcie każdego wydarzenia prowadzący edukują, jak z pomocą urządzeń Apple doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się twórczo. Więcej informacji o warsztatach i o zapisach znajduje się na stronie ispot.pl oraz na naszym fanpage’u na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

iSpot Poland (Sad Sp. z o.o.)
pracodawca

Świąteczne spotkanie – Christmas iShow Room
W ostatni weekend, 1 i 2 grudnia iSpot oficjalnie wszedł w okres świątecznych przygotowań. W Premium Zone w warszawskiej Arkadii zorganizowaliśmy spotkanie świąteczne z myślą o najmłodszych, podczas którego uczestnicy mogli zapoznać się z podstawami kodowania, pobawić się robotami, obejrzeć pokazy ciekawych urządzeń dostępnych w salonach oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. Mamy nadzieję, że świąteczna atmosfera, którą stworzyliśmy w iSpot udzieliła się naszym gościom. Dziękujemy za przybycie!

iSpot Poland (Sad Sp. z o.o.)
pracodawca

Nowy salon w Atrium Targówek
W sobotę 1 grudnia otworzyliśmy odświeżony salon iSpot w warszawskim Atrium Targówek. Z tej okazji zorganizowaliśmy event, podczas którego na naszych gości czekało wiele atrakcji. Uczestnicy wydarzenia mogli stworzyć personalizowane etui z Why Duck i portrety z ekspertami iSpot, wziąć udział w konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną, a także mogli skorzystać ze specjalnej promocji na wybrane urządzenia. Frekwencja dopisała, dziękujemy wszystkim za obecność. Do zobaczenia na Targówku i w innych salonach iSpot.

iSpot Poland (Sad Sp. z o.o.)
pracodawca

Witajcie,
już jutro (30 października), wspólnie z iMagazine, zapraszamy do salonu iSpot w warszawskiej Arkadii gdzie można będzie na żywo śledzić Apple Special Event October 2018. Start o godz. 14.00. Na uczestników, oprócz gorących premier nowości z Cupertino, będą czekały niespodzianki. Zapisy pod poniższym linkiem:

iSpot Poland (Sad Sp. z o.o.)
pracodawca

W ubiegłą sobotę w warszawskiej Arkadii odbyło się ciekawe wydarzenie – ponad 80 fanów duetu The Dumplings oraz entuzjastów tworzenia muzyki, spotkało się w Salonie iSpot, aby wraz z Kubą Karasiem – muzykiem, tekściarzem i przedstawicielem polskiej sceny electropopowej,  porozmawiać o jego działalności w zespole, procesie twórczym i sprzęcie, który pomaga w komponowaniu utworów. Wszystkim uczestnikom warsztatów gorąco dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania w ramach iWorkShops w salonach iSpot.

iSpot Poland (Sad Sp. z o.o.)
pracodawca

Miło nam ogłosić, że w tegorocznej edycji warsztatów w ramach Tygodnia Kodowania wzięło udział blisko 200 dzieci z całej Polski. Młodzi uczestnicy spotkań, z pomocą ekspertów iSpot, poznali tajniki tworzenia prawdziwych aplikacji. Programy Swift Playgrounds i OSMO Coding pozwoliły poprzez zabawę nauczyć dzieci podstaw tworzenia kodów i, mamy nadzieję, obudziły w nich prawdziwą pasję do programowania. Rodzicom i ich pociechom dziękujemy za tak liczne przybycie!

iSpot Poland (Sad Sp. z o.o.)
pracodawca

Słodka loteria z nagrodami od iSpot
 
Do 31 października można brać udział w loterii Złote chwile w Nowym Jorku organizowanej przez Ferrero Rocher. Jej uczestnicy mogą wygrać m.in.: 10 kart upominkowych na zakupy w salonach iSpot – każdy bon ma wartość 5 000 zł. Aby wziąć udział w zabawie należy kupić dowolne opakowanie Ferrero Rocher, zachować paragon i zarejestrować go na stronie loterii. Wszystkie prawidłowe zgłoszenia wezmą udział w losowaniu nagrody głównej – wycieczki do Nowego Jorku, a dodatkowo, zgłoszone paragony, na których jest Ferrero Rocher 300 g lub Ferrero Collection 269 g, mają szansę na zdobycie jednej z 10 kart upominkowych o wartości 5 000 zł do wykorzystania w sieci salonów iSpot. Pełen regulamin loterii dostępny jest pod linkiem:
>https://www.loteria.ferrerorocher.pl/utils/doc/Regulamin_Zlote_chwile_w_Nowym_Jorku.pdf

Zapraszamy do słodkiej zabawy. Powodzenia!

iSpot Poland (Sad Sp. z o.o.)
pracodawca

20 października w salonie iSpot w Arkadii odbędą się warsztaty z Kubą Karasiem – młodym muzykiem, autorem tekstów i członkiem zespołu The Dumplings. Jest to pierwsze spotkanie z cyklu iWorkShops, podczas którego artyści i przedstawiciele różnych branż będą opowiadać o swojej pracy, realizowanej dzięki sprzętom Apple. Tym razem wyprawę do świata muzyki wspiera marka Beats by DR. Dre. Na wszystkich uczestników czeka także ekskluzywna oferta promocyjna, a dla najlepszych – BeatsX w prezencie! Wstęp jest wolny – zapraszamy!