Inwestor Nieruchomości

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Od 15 maja 2021 zapraszamy do nowej siedziby 

Nasze biuro jest zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miejskiego przy Jasnych Błoniach. Nowe biuro przy ulicy Wacława Felczaka 11 w Szczecinie to komfortowa przestrzeń o powierzchni ponad 350 m2.
Hasłem przewodnim tworzenia nowego biura było ", moje biuro, mój drugi dom". Stworzyliśmy miejsce komfortowe, przestronne, wygodne, przyjazne, jasne z dostępem światła dziennego.
Każdy agent ma stanowisko pozwalające na bardzo wygodną i komfortową i nieskrępowaną obsługę klienta. Dwie sale konferencyjne, pokój spotkań z klientami, duża przestronna kuchnia i miejsce relaksu dla agentów, możliwość zaparkowania roweru pod biurem, bliskość parkingu.  Komfortowe łazienki, lokalizacja na parterze w dobrze widocznym miejscu, sekretariat. Nacisk na wygodę i ergonomię. To wszystko daje przyjazny klimat do pracy, rozwoju i sprawi, że twoja praca nabierze całkowicie nowego wymiaru, czyniąc z niej przyjemne doświadczenie. 
Wraz z nowym biurem chcemy wprowadzić nowy standard pracy biurowej. Tak, aby każdy chętnie przychodził do pracy i miał możliwość nieskrępowanej obsługi klienta, a jak przyjdzie ochota na odpoczynek, to nasze pomieszczenia biurowe będą dawały taką możliwość.   
 
Wraz z nowym biurem zmieniamy się całkowicie dla agentów, partnerów biznesowych.
Chcemy odmienić wizerunek agentów. Niezbyt dobra opinia o pośrednikach pracujących na rynku, niestety odbija się również na agentach Inwestor Nieruchomości. Chcemy wyznaczać nowe standardy pracy.
Osiągniemy to poprzez perfekcyjną organizację, udoskonalone procedury, cykliczne nieszablonowe i niekonwencjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje.
Każdy obsługiwany klienta naszego biura ma się czuć bezpieczny i ma wiedzieć, za jaką usługę płaci.
Nie uznajemy zasady "klient nasz PAN" wyznajemy zasadę "klient nasz partner". Ta idea mówi sama za siebie. Nic dodać, nic ująć.
To samo dotyczy współpracujących agentów. W Inwestor Nieruchomości nie ma pracowników, są partnerzy biznesowi.
Inwestor Nieruchomości to miejsce stworzone dla świadomych, zaangażowanych ambitnych ludzi. Chcących się rozwijać, kształcić i tworzyć własną niezależność finansową. W Inwestor Nieruchomości uczymy jak to wszystko osiągnąć i tylko od samego zainteresowanego zależy, jak wykorzysta zdobytą wiedzę.

Inwestor Nieruchomości