INTEC-Personal GmbH & Co. KG

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy INTEC-Personal GmbH & Co. KG

Ina Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Widziałam że firma pisała że kasa jest do 20. każdego miesiąca. Może jakiś pracownik to potwierdzić czy nadal jest kasa do tego terminu i nie ma żadnych opóźnień? Wiecie firma może jedno pisac a realia moga być inne.

Praca Nowy wpis
Pracownik
@Ina

Witam, Wyplata jest na koncie zawsze w terminie do 20 każdego miesiąca. Jest to u nas gwarancja.

anonim Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Nowy wpis

Pracodawca

Do 20 każdego miesiąca(przeważnie 18-19)

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam, chciałbym się skontaktować z panią Monika odnośnie pracy w fabryce. Czy rekrutacja możliwa ?

Aleksandra
Kandydat
@Kandydat

Widziałam właśnie na głównej stronie, że dane kontaktowe jeśli o nr tel czy maila chodzi to są jedynie do firmy za granicą. a skąd można wziąć dane kontaktowe do przedstawicieli z Polski?

Artur. Hydraulik
Inne
 Pytanie

Dzień Dobry,czy pan Damian rekrutuje hydraulików ?

Pracodawca

@Artur. Hydraulik

Tak, rekrutujemy hydraulików, Pan Damian jak i tez inne osoby odpowiedzialne za rekrutacje. Zapraszamy do kontaktu.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie INTEC-Personal GmbH & Co. KG? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Praca
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry chciałbym się zapytać czy jest praca dla par ?

Monika
Inne
@Praca

Na obecna chwile dla par mamy oferty, wymóg uprawnienia na wózki widłowe i komunikatywny niemiecki

Aleksandra
Inne
@Monika

Witam, firma organizuje ogólnie jakiekolwiek przeszkodzenia lub wspiera w realizacji uprawnień na wózki chociażby? zdarzały się kiedyś takie inicjatywy?

Tomason
Pracownik
 Pytanie

Witam jest praca dla pary bez jezyka? Chcemy już zacząć jak najszybciej

Monika
Inne
@Tomason

Na obecna chwile ofert dla par bez języka nie posiadamy

Pytanie
 Pytanie

Czy w INTEC-Personal GmbH & Co. KG możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Leo
Pracownik
@Pytanie

Można brać zaliczki co tydzień

Małgorzata
Inne
@Leo

A w jakiej wysokości?

Intec Personal
Pracownik
@Pytanie

Wynagrodzenie jest platne raz w miesiacu, ale mozliwe sa tygodniowe zaliczki w wysokosci srednio 250 e ( w zaleznosci od potrzeb pracownika) Zaliczki ne sa tylko wyplacane w tygodniu w ktorym sa przlewane wynagrodzenia. Nie pobierane sa tez oplaty za wysylanie zaliczek.

Teresa
Inne
@Intec Personal

Z jakim wyprzedzeniem trzeba zgłosić to że chce się te tygodniówki, a nie jednorazową pensję?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w INTEC-Personal GmbH & Co. KG?

Młody nieznajomy
Pracownik
@Pytanie

Jestem osobiście zadowolony z tej firmy. Pracuję tutaj już od kilku miesięcy w razie problemów zawsze otrzymuję pomoc. Oceniam na 5 i polecam każdemu. :)

Andre
Pracownik
@Młody nieznajomy

Sami sobie piszecie pozytywne komentarze ,to jest żałosne. Najgorsza firma dla której pracowałem w Niemczech . Omijajcie szerokim łukiem, kategorycznie nie polecam

Pytanie
 Pytanie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

SPAWACZ
@Pytanie

NIE POLECAM TEJ FIRMY,OD POCZĄTKU JAK PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE PROBLEMY Z KASA COŚ SIĘ CIĄGLE NIE ZGADZAŁO .ZAWSZE ZWALALI NA SYSTEM KOMPUTEROWY. PASKI Z WYPŁATY NIE CZYTELNE. NIE KOMPETENCJA PRACOWNIKÓW BIURA (NA ZASADZIE NIKT NIC NIE WIE LUB PROSZĘ ZADZWONIĆ PÓŻNIEJ) SPRAWDZENIA PASKA Z WYPŁATY NA MIEJSCU NIE MA SZANSY BO WYSYŁAJĄ CI NA ADRES POLSKI, JEŻELI CHCIAŁBYŚ ŻEBY CI GO DALI NA MIEJSCU ,TO MÓWIĄ CIE ŻE NIE MOGĄ.NA PYTANIE DLACZEGO ,NIE UMIEJĄ ODPOWIEDZIEĆ.DOSTANIE SIĘ DO KIĘGOWOŚCI GRANICZY Z CUDEM,POKÓJ OBWAROWANY JAK TWIERDZA, OCZYWIŚCIE KASĘ NADPŁACALI, A NA NASTĘPNY MIESIĄC ZNÓW TO SAMO UMOWY PISANE W JĘZYKU NIEMIECKIM,A POWINNY W OBU JĘZYKACH ,KAŻĄ CI PODPISAĆ BEZ MOŻLIWOŚCI PRZECZYTANIA, MAM NA MYŚLI,GDYBYŚ CHCIAŁ JĄ PRZETŁUMACZYĆ,ZASŁANIAJĄC SIĘ TYM ŻE PRZYJEŻDŻAJĄC DO NIEMIEC POWINIENEŚ ZNAĆ TEN JĘZYK, DO TEGO STAWKI SZKODA GADAĆ -DOSTAJESZ NIECAŁE 10,50 EURO BRUTTO NA GODZINĘ NO I OCZYWIŚCIE 50 EURO DIETY HA, HA, HA, Z TEGO MUSISZ OPŁACIĆ HOTEL - 20-25 EURO DZIENNIE, MOŻNA POLICZYĆ ILE PŁACI SIĘ MIESIĘCZNIE. UBRANIA ROBOCZE- MUSISZ MIEĆ SWOJE ,PÓŻNIEJ KUPUJESZ , PRZEDSTAWIASZ IM RACHUNKI -ZWRACAJĄ 200 EURO NA PÓŁ ROKU. FIRMA POSIADA SAMOCHODY SŁUŻBOWE KTÓRYM MOŻESZ JEŻDZIĆ - POBIERAJA OPŁATY -JAKIEŚ 150 EURO MIESIĘCZNIE ZA KORZYSTANIE Z SAMOCHODU ,ALE NIE POLECAM ,BO UMOWY SĄ TAK NAPISANE ŻE ZA MAŁĄ SZKODĘ BIORĄ CI 500 EURO HA,HA,HA. CO DO ZWOLNIEŃ TO PODSUWAJĄ CI WYPOWIEDZENIE ZA POROZUMIENIEM STRON ,WIADOMO ŻE TO PODPISZESZ I NIE MOŻESZ IŚĆ NA BEZROBOTNE,NAWET O TYM NIE WIESZ .LUDZIE PODPISUJĄ BO NIEWIEDZĄ O TYM.LUB ŻEBY BYŁO JESZCZE LEPIEJ TO WYSYŁAJĄ CI NA POLSKI ADRES. OT I CAŁA O FIRMA. I ZABAWNE ICH MOTTO Nasze Motto: „Tylko zadowolony i uczciwie wynagrodzony pracownik, jest pełnowartościowym pracownikiem” HA ,HA ,HA ALE SIĘ , .TAK ŻE ŻYCZĘ POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI WSZYSTKIM OSOBOM KTÓRZY ZAMIERZAJĄ PODJĄĆ PRACE W TEJ FIRMIE-PRACA TYLKO DLA TWARDZIELI.- BYŁY spawacz

Zostaw merytoryczną opinię o INTEC-Personal GmbH & Co. KG - Erfurt

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
INTEC-Personal GmbH & Co. KG
Przejdź do nowych opinii