INSTAL-FILTER SA

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

22 kwietnia, dziś Dzień Ziemi. 
Misją INSTAL-FILTER SA jest dbanie o czyste powietrze i w swojej codziennej pracy robimy wszystko, żeby temu wyzwaniu sprostać. Skutecznie obniżamy emisję wielu szkodliwych związków do atmosfery, realizując wizję „Czystego nieba nad Polską”. Nieustannie szukamy najbardziej ekologicznych rozwiązań, bo chcemy, aby przyszłe pokolenia również mogły cieszyć się czystym oddechem. Wiemy, że przed nami jeszcze wiele wyzwań, ale możemy im sprostać jednocząc się dla dobra naszej planety!
Chcemy robić jeszcze więcej dla nas, dla Was i dla Ziemi!

A jaki prezent Ty możesz dziś dla niej zrobić? Co można zmienić, aby pomóc naszej planecie?
Sprawdź: 


Pracodawca

 Aktualność

Kolejna miła informacja!
INSTAL-FILTER SA jako generalny wykonawca przy realizacji nowej umowy inwestycyjnej dla MPEC Tarnów.
Zadanie związane jest z wykonaniem kompleksowych prac projektowych i montażowych dla I etapu modernizacji Ciepłowni „Piaskówka”. W tym etapie system oczyszczania spalin z kotła typu WR-25 obejmie instalację odpylania oraz przygotowanie instalacji do planowanego w przyszłości II etapu - odsiarczania metodą suchą, a docelowo w III etapie metodą półsuchą.
Projekt zostanie zrealizowany w oparciu o własne „know how” w formule „pod klucz”.
Trzymamy kciuki!!!

Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Aktualność

10 grudnia oficjalnie uruchomiono nowoczesny system odsiarczania i odpylania spalin w EC Skierniewice. Zaprojektowana i zbudowana przez INSTAL-FILTER SA instalacja jest jedną z pierwszych w Polsce tego typu inwestycją. Dzięki niej mieszkańcy zyskają czystsze powietrze, a skierniewicka ciepłownia utrzyma odpowiedni poziom energetycznego bezpieczeństwa w mieście. Inwestorom dziękujemy za zaufanie i życzymy satysfakcji z eksploatacji obiektu.

Pracodawca

 Aktualność

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że INSTAL-FILTER SA podpisało umowę z Generalnym Wykonawcą firmą SBB ENERGY S.A. na wykonanie instalacji odsiarczania i odpylania spalin dla przedsięwzięcia inwestycyjnego pn.: „Zabudowa Instalacji Oczyszczania Spalin dla kotłów WR-25 w Ciepłowni Północ i Ciepłowni Południe w ramach projektu pn. „Dostosowanie źródeł ciepła do wymagań Konkluzji BAT” w RADPEC S.A.”
Dzięki rozwiązaniom INSTAL-FILTER SA emisja tlenków siarki ulegnie siedmiokrotnej redukcji, a ilości emitowanych pyłów zmniejszą się ponad pięciokrotnie. Mieszkańcy Radomia zyskają czystsze powietrze w całej okolicy.
Trzymamy kciuki za sukces całego zespołu, odpowiedzialnego za realizację projektu.

Pracodawca

 Aktualność

Nasz Dział Projektowy to super zgrany zespół.
Dołącz do nas i współpracuj z najlepszymi specjalistami.
Czekają na Ciebie ciekawe, ambitne projekty i szansa na stabilny rozwój.
Aplikuj już teraz i wykorzystaj w pełni swój potencjał.

INSTAL-FILTER SA