INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp.k.

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Nadal poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży zagranicznej! Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę istniejących i nowych klientów zagranicznych, przygotowanie oferty (kalkulacji) według zapytania klienta przy uwzględnieniu możliwości firmy, kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej, przygotowywanie dokumentacji technicznej i handlowej.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, pakiet socjalny w postaci karty Multisport, smart lunchu lub opieki zdrowotnej, a także możliwości rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres cv@inmed.pl. Więcej informacji na http://www.inmed.pl/kariera.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Miło nam poinformować, że otworzyliśmy nabór na stanowisko Konstruktora do działu, który zajmuje się m.in. prototypowaniem i projektowaniem wyrobów medycznych. Więcej informacji o ofercie znajdziecie tutaj: https://www.inmed.pl/kariera/konstruktor/.

Nadal też trwa rekrutacja na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Eksportu (opis oferty pracy znajduje się pod linkiem https://www.inmed.pl/kariera/mlodszy-specjalista-ds-eksportu/).

Rekrutacja potrwa do 30.06.2019, zapraszamy do składania aplikacji wysyłając zgłoszenie na adres mailowy: cv@inmed.pl.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu :)

Pomocna?
Tak3Nie

Pracodawca

 Aktualność

Biegamy bo lubimy! Nasi pracownicy po raz kolejny wystartowali w majowym biegu firmowym nie tylko tym samym propagując aktywność fizyczną, ale także niesienie pomocy dzieciom chorym i niepełnosprawnym. A we wrześniu kolejny bieg dobroczynny, zachęcamy wszystkich biegających (i kibicujących) do udziału ;)

Pomocna?
Tak3Nie

Pracodawca

 Aktualność

Drodzy użytkownicy,

cieszymy się, że dołączyliśmy do społeczności portalu GoWork.pl, dzięki czemu możemy być bliżej Was, wsłuchując się w Wasze potrzeby i opinie. Merytoryczny dialog z Wami o warunkach pracy w naszej firmie jest dla nas ważny bo pozwoli nam poznać i udoskonalić te aspekty, które są dla Was najistotniejsze.

Jesteśmy rodzinną firmą, z tradycjami, i takie wartości jak zaufanie, poczucie bezpieczeństwa są dla nas priorytetem. Zależy nam na dobrej, przyjaznej atmosferze, gdzie pracownicy czują, że ich potrzeby spotkają się ze zrozumieniem.

Jeżeli nurtują Was jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie pracy u nas, zapraszamy do kontaktu pod adresem kariera@inmed.pl.

Zachęcamy również do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy publikowanymi pod adresemPozostajemy w kontakcie :)

Pomocna?
Tak3Nie
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny