INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp.k.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

W INMED-Karczewscy rozpoczął się nabór na nowe stanowiska pracy: Operator CNC, Operator CNC - do przyuczenia oraz Elektromonter. Zapraszamy do aplikowania poprzez adres e-mail: cv@inmed.pl. Oferujemy m.in. stabilne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny, możliwość rozwoju osobistego, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie http://www.inmed.pl/kariera. Dołącz do nas już dziś!

Pracodawca

 Aktualność

INMED na Akademickich Targach Pracy we Wrocławiu!

15 października 2019 roku będziemy obecni podczas 32. edycji Akademickich Targów Pracy, projektu Fundacji Manus, organizowanym wspólnie z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej. Targi odbędą się w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23/25 we Wrocławiu w godzinach 9:30-16:00. Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy u nas gorąco zapraszamy, będzie to świetna okazja żeby się poznać. Do zobaczenia!

Pracodawca

 Aktualność

Nabór na stanowisko Konstruktora nadal otwarty! Podstawową wymaganą umiejętnością jest znajomość i doświadczenie w pracy na Autodesk Inventor. Zapewniamy dobrą atmosferę pracy, możliwości rozwoju, pakiet socjalny i pyszną kawę:)

Więcej informacji o ofercie znajduje się pod linkiem:Zapraszamy do składania aplikacji wysyłając zgłoszenie na adres mailowy: cv@inmed.pl.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu :)

Pracodawca

 Aktualność

Nadal poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży zagranicznej! Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę istniejących i nowych klientów zagranicznych, przygotowanie oferty (kalkulacji) według zapytania klienta przy uwzględnieniu możliwości firmy, kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej, przygotowywanie dokumentacji technicznej i handlowej.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, pakiet socjalny w postaci karty Multisport, smart lunchu lub opieki zdrowotnej, a także możliwości rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres cv@inmed.pl. Więcej informacji na http://www.inmed.pl/kariera.

Pracodawca

 Aktualność

Miło nam poinformować, że otworzyliśmy nabór na stanowisko Konstruktora do działu, który zajmuje się m.in. prototypowaniem i projektowaniem wyrobów medycznych. Więcej informacji o ofercie znajdziecie tutaj: https://www.inmed.pl/kariera/konstruktor/.

Nadal też trwa rekrutacja na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Eksportu (opis oferty pracy znajduje się pod linkiem https://www.inmed.pl/kariera/mlodszy-specjalista-ds-eksportu/).

Rekrutacja potrwa do 30.06.2019, zapraszamy do składania aplikacji wysyłając zgłoszenie na adres mailowy: cv@inmed.pl.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu :)

Pracodawca

 Aktualność

Biegamy bo lubimy! Nasi pracownicy po raz kolejny wystartowali w majowym biegu firmowym nie tylko tym samym propagując aktywność fizyczną, ale także niesienie pomocy dzieciom chorym i niepełnosprawnym. A we wrześniu kolejny bieg dobroczynny, zachęcamy wszystkich biegających (i kibicujących) do udziału ;)

Pracodawca

 Aktualność

Drodzy użytkownicy,

cieszymy się, że dołączyliśmy do społeczności portalu GoWork.pl, dzięki czemu możemy być bliżej Was, wsłuchując się w Wasze potrzeby i opinie. Merytoryczny dialog z Wami o warunkach pracy w naszej firmie jest dla nas ważny bo pozwoli nam poznać i udoskonalić te aspekty, które są dla Was najistotniejsze.

Jesteśmy rodzinną firmą, z tradycjami, i takie wartości jak zaufanie, poczucie bezpieczeństwa są dla nas priorytetem. Zależy nam na dobrej, przyjaznej atmosferze, gdzie pracownicy czują, że ich potrzeby spotkają się ze zrozumieniem.

Jeżeli nurtują Was jakieś pytania lub wątpliwości odnośnie pracy u nas, zapraszamy do kontaktu pod adresem kariera@inmed.pl.

Zachęcamy również do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy publikowanymi pod adresemPozostajemy w kontakcie :)

INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp.k.