IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
 Pytanie

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Marketingu? Pojawiło się 15 grudnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Pytanie
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Przedstawiciel Finansowy w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, stanowisko Przedstawiciel Finansowy nie funkcjonuje w naszej firmie.

KLient Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Czy jest działający numer telefonu do oddziału w Lublinie? Ten ze strony jest nieaktywny.

Nowy wpis

Pracodawca

@KLient

Witamy Numer telefonu do biura w Lublinie podany na naszej stronie internetowej jest już aktywny. Przepraszamy za chwilowe niedogodności.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. na stanowisko Malarz, lakiernik proszkowy - Kraków, Nowa Huta? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

BBJ
Były pracownik
@Pytanie

W impuls jest sporo studentów, tak więc raczej chętnie zatrudniają głownie na stanowiska mniej wymagające, tam gdzie praca jest powtarzalna.

student
Były pracownik
@BBJ

cała firma to studenci :) tania siła robocza to podstawa do tego smieciówki i bum bum ciao - firma pracuje :)

klima
Były pracownik
 Rekomendacja
@student

może nie cała firma, ale jest studentów sporo. na normalną umowę liczyć nie można, rotacja ludzi jest spora. póki masz pit zerowy można sobie popracować chwilę na śmieciówce. a potem adieu :)

Pytanie
 Pytanie

Czy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Baran
@Pytanie

Tak, o ile masz na myśli luźniejszy strój. Jeżeli chodzi o nastrój to nigdy „luźno” nie jest. Wyjątki to absencja top one.

Pytanie
 Pytanie

hej, czy w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Tomas
@Pytanie

Raz zapłacili mi w bonach do empiku

Pracuś
@Pytanie

Raczej pracę kończy się o czasie. Na zleceniu (jestem studentem) przy rozliczeniu godzinowym płacą za dodatkowy czas spędzony w pracy - przynajmniej w departamencie, w którym pracuję. Przy umowach innych to nie wiem - raczej nikt się nie chwali ile zarobił w poprzednim m-cu. Mi te warunki pasują.

Anonymous
@Pytanie

Nie płacą,

3
mam rację
@Pytanie

płacą

Anonymous
@mam rację

Komu płacą? Chyba tym co na zleceniu są i godziny rozliczają. Bo pracownikom na umowę o pracę absolutnie nie. Byłem pracownikiem kilka lat i złamanego grosza za nadgodziny nie dostałem.

2
KoronaWacek
@Anonymous

Płacą, płacą i płacić będą - buhahahaha

M
@Pytanie

nad...co? :) w impulsie raczej szykuj się na to, że całkowicie bezpłatnie możesz spędzić swój wolny czas w pracy :) bony do empiku czy cokolwiek innego to 50 czy 100 PLN ale ile się musisz natyrać żeby dostać...nie warto

Molly
@M

Z pierwszej linii: zawsze płacili za nadgodziny jeżeli chodzi o zlecenie (ten etap mam za sobą). Dla umowy o pracę (teraz mam taką formę zatrudnienia od 2019) ani razu nikt mnie nie prosił o pozostanie po godzinach nie mówiąc już o przyjściu w sobotę. Z tego co wiem od osób pracujących o wiele dłużej ode mnie - jeżeli jest jakaś potrzeba zostania po godzinach to dyrektor musi wyrazić na to zgodę na piśmie i wtedy płacą nadgodziny. Chyba można też odebrać wolne za nadgodziny. PS mówię tylko jak jest w moim departamencie nie wiem jak sytuacja wyglada w innych, podejrzewam że tak samo ale who knows?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Neo
@Pytanie

macierzowy

Nomi
@Pytanie

Hehe tam nie ma żadnego stylu :) tam nawet zarząd nie więc co robią dyrektorzy. Wyniki zestawień są robione pod zarząd A w rzeczywistości zarząd nie wie jak słabo to wygląda. Ale niech dalej myślą że bawią się w zarzadzanie ;) kontroling na bardzo słabym poziomie dlatego uciekłam szybko z tego miejsca.

Pracodawca

@Nomi

Droga NOMI, każda firma ma własny styl zarządzania. Zarząd doskonale wie co robią Dyrektorzy, powiem więcej, Zarząd wie co robią Pracownicy i Współpracownicy, jakimi obszarami się opiekują i jak dobrą pracę wykonują - to jest właśnie styl zarządzania z którego jesteśmy dumni.

Miki
@IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Zarządzanie macierzowe w strukturach sprzedaży. Jeden wielki....... faktycznie jest galimatias, oczywiście wiadomo kto jest czyim przełożonym ale i tak są wrzutki on innych i zarządu. Jeśli impuls jest z tego dumny to kiepsko świadczy. Zarząd wie to co chcą żeby wiedział dyrektorzy. Tylko dyrektor marketingu przekazuje prawdę. (usunięte przez administratora)Zarząd do dzisiaj nie wie czemu ludzie uciekają (usunięte przez administratora)

ja pracuję
@Nomi

jak "uciekłaś" to stwierdzamy, że poziom się zdecydowanie podniósł … dzięki.

Bec
 Pytanie

Najgorszy leasing pod słońcem!!!!Nie radzę, proszę uważać na te firmę!!!!patrzą jak tylko kasę wyciągnąć, a firmy windykacyjne zaglądają po rodzinach i nasyłają łysych....

Pracodawca

@Bec

Dzień dobry, rozumiemy że spotkały Pana/Panią nieprzyjemności w procesie współpracy z nami, prosimy o kontakt, chętnie przyjrzymy się sytuacji i postaramy się wyjaśnić. Nie działamy w oparciu o praktyki "zaglądania po rodzinach i wysyłania łysych".

Zostaw merytoryczną opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.