ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy ImpactJob

Ana
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś ma w planach wyjazd na przełomie maja/czerwca i planuje jechać sam? Czy są osoby, które wyjeżdżały same? Jak wyglądają warunki?

Lea
Kandydat
@Ana

Planuje wyjechać w tym tygodniu. Raczej oferta na soczewki, którą mi wstępnie zaproponowano nie wypali, więc wezmę inną. Zaproponowali mi artykuły budowlane i trochę się obawiam, czego mogę się spodziewać. Poza tym, to jest mój pierwszy wyjazd do pracy w De. Wcześniej pracowałam w NL. Znam angielski dobrze/bardzo dobrze, a niemiecki na razie skromnie. Jeśli spodoba mi się w Niemczech to oczywiście obowiązkowo zaczynam się uczyć języka i z czasem prywatnego lokum. Też się boję, jacy będą ludzie w pracy, także na lokacjach, bo to ważne z kim się mieszka i jak dba się o porządek. Nie szukam wrażeń. Szukam normalnej pracy, możliwie życzliwych ludzi, odpoczynku po pracy. Jadę sama. Też się boję, bo jechałam własnym autem i to tylko raz odcinek 1000 km z NL do PL. Boję się, żeby mi nic nie zepsuło się w drodze, bo sama mało mogę. Lepiej jest jechać z kimś, jest zdecydowanie raźniej, każdy się wspiera, nie trzeba liczyć tylko na siebie. No ale przełom maja/czerwca to już dla mnie późno. Jestem w PL kilka miesięcy i przez Covid jestem uziemiona. Wystarczająco już wypoczęłam.

Ana
Kandydat
 Pytanie
@Lea

@Lea Dziękuję za odpowiedź, właśnie liczyłam na wyjazd z kimś, zawsze to raźniej ???? widziałam ofertę soczewek i też jestem zainteresowana nią, dlaczego miałaby Ci nie wypalić? Daj znać jaka praca i jak Ci się podoba, trzymam kciuki za Ciebie ☺️

Lea
Kandydat
@Ana

Ta praca nie wypaliła, ponieważ nie dostali potwierdzenia ze strony niemieckiej. Ja już byłam prawie spakowana, a tu 0 telefonów z Niemiec, a później info z agencji, że wciąż czekają na potwierdzenie. Miała być też inna oferta, ale też jej nie potwierdziła niemiecka agencja. Z tego powodu wyjechałam z inną agencją. Jeszcze nie zaczęłam pracy, bo jest kwarantanna, ale mają mnóstwo dobrych opinii. Ktoś polecał ich na FB, więc mam nadzieję, że nie będzie tragedii. To moja pierwsza praca w Niemczech, więc nie wiem, czego mogę spodziewać się. Co do impact to w sumie nie wiem, dlaczego oferty niby są, ale tak naprawdę wychodzi na to, że nie potrzebują ludzi. Nie wiem, czy przez to, że jest taki okres, czy jest inny powód. No cóż, może innym razem.

1
Anonim
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy ktoś pracuje w Bosch ?. Jakie są warunki pracy? Jak z mieszkaniem?jak zarobki i ludzie? Z góry dziękuję????

Ania
Pracownik
 Pytanie

Nie polecam! W pierwsza noc spaliśmy w aucie, bo pan od hotelu miał czekać przyjechaliśmy o 17 i go nie było miał przyjechać No ale po co. Na następny dzień przyjechał o 12 i z sarkazmem powiedział I CO SPALIŚCIE W AUCIE HEHE?

Monika
Kandydat
 Pytanie

Witam. Chciałabym Was zapytać, jak wygląda praca przez tę agencję. Do tej pory pracowałam w Niderlandach/Holandii, ale przez zmiany podatkowe od 2021, które będą fundowane osobom zamieszkałym w Polsce (niestety pojęcie miejsca zamieszkania jest bardzo pojemnym i czesto podlega indywidualnej interpretacji urzędnika, a niestety nawet wymeldowując się z Polski, będę dla polskiego US polskim rezydentem. Jestem księgową i niestety znam swoją sytuację) zdecydowałam się zmienić kraj na Niemcy. Niestety język niemiecki u mnie to bardzo podstawowe zwroty(dla mnie to nie jest nawet A1) , ale będę się uczyć języka, bo wiem, że gdybym chciała dostać w przyszłości coś lepszego, język danego kraju do podstawa. Język angielski znam na poziomie dobrym/bardzo dobrym (tak wiem, że Niemcy niechętnie posługują się tym językiem). Widziałam parę ofert niby bez języka niemieckiego, ale nie wiem, czy na pewno tak jest. Kolejne pytanie jest takie, czy agencja wymaga ubezpieczenia z Polski (wiele agencji rekrutujących do Niemiec niestety wymaga tego), czy umowy są polskie/niemieckie? Czy agencja melduje ludzi w Niemczech, ponieważ weszłabym w I klasę podatkową? Mam auto, ale nie wiem, jak rozwiązać tę kwestię, ponieważ powinnam płacić podatek drogowy i przerejestrować auto, tylko że to auto chcę wkrótce sprzedać w Polsce i nie chce mi się znowu bawić w przerejestrowywanie auta(tłumaczenie, kolejny przegląd techniczny, kolejne koszty, itd.) . Rok temu rejestrowałam już w Polsce auto z Holandii i nie chce mi się znowu w to bawić. Jeśli spodoba mi się w Niemczech to i tak za jakiś czas będę chciała wynająć pokoj/kawalerkę i kupić auto bezpośrednio w Niemczech. Wiem, że większość ofert w Niemczech jest dla osób z autami. No chyba, że agencja ma coś bez auta to problem rozwiązałby się sam. Jak wygląda kwestia kwarantanny, testów? Często agencje w Holandii żądają znalezienia we własnym zakresie miejsca do spędzania kwarantanny. Jestem bardziej za wyjazdem do Niemiec, choć trochę się boję (język, nowe nieznane miejsce, zwyczaje ludzi), ale waham się, czy jednak nie wrócić do Niderlandów, które dobrze znam i mam nadal otwarte drzwi w mojej poprzedniej firmie (tylko, że niestety będę musiała dopłacić różnicę podatku i to mnie ostro wstrzymuje przed powrotem). Jak wygląda kwestia tzw. rezerw- czy w Niemczech są też dni, kiedy nie jest się planowanym i czeka się na ww. telefon. Niestety nie znam nikogo, kto mógłby mi udzielić takich informacji, a od czegoś trzeba zacząć. Będę wdzięczna za pomoc, wszelkie wskazówki.

ZzG
Były pracownik
@Monika

Witam Niby agencja nie jest zła ale zawsze się znajdzie coś nie tak (usunięte przez administratora)

1
Monika
Kandydat

Jak już wspomniałam w poście, wiem doskonale, że Niemcy nie lubią mówić po angielsku. Mieszkałam blisko Niemiec, mam sporo znajomych, którzy już mi o tym wspominali. Poza tym, zmiana kraju jest podyktowana wyłącznie zmianami podatkowymi w Polsce, a niestety nie mogę sobie od tak zmienić rezydencji podatkowej. Dla Niemiec jest metoda wyłączenia z progresją i brak konieczności dopłaty podatku w Polsce, a w Niderlandach będę musiała dopłacić sporo kasy, bo ulga abolicyjna od 2021 jest po prostu śmieszna. Niestety nie jestem wolnym ptakiem, który może sobie rzucić wszystko w Polsce i zmienić kraj zamieszkania (chodzi o polską interpretacje miejsca zamieszkania) i to jest problem. Poza tym, Holendrzy także nienawidza innych, tylko udają, że są mili, otwarci. Mieszkałam wśród nich i wiem, co naprawdę myślą o innych i to nie tylko o Polakach. Z resztą myślę, że tak jest w większości krajów. Moi znajomi podkreślają, że wolą tysiąc razy bardziej Niemców, bo wiedzą od razu, czy ich ktoś lubi, czy nie. Z Holendrem nie wiadomo, co ukrywa pod szerokim uśmiechem. Po przeczytaniu postów utwierdzam się w przekonaniu, że chyba jednak lepiej wyjechać do Holandii i zacząć zamykać za sobą wszystkie sprawy w Polsce.

grt
Kandydat
 Pytanie
@Monika

Jeśli się wymeldujesz z Polski (można dodać powód - wyjazd za granice na zawsze) dlaczego US miałby cię ścigać? Też zamierzam tak zrobić:)

jacabu71
Pracownik
 Pytanie
@Monika

Tak jak inni potwierdzam, że będzie lepiej jak pojedziesz z powrotem do Holandii. W Niemczech nie ma raju, i na pewno się wkurzysz jak zobaczysz niemca pracującego " z rękami w kieszeniach " a Tobie każą zasuwać po godzinach i w sobotę ! Później okaże się, że tenże niemiec pracuje krócej od Ciebie i oczywiście ma większą stawkę od Ciebie. Mieszkam tu kilka lat i to jest tutaj normalne !!!!!! A teraz najważniejsze : nigdy nie próbuj powiedzieć niemcowi, że coś robi źle i tą rzecz można zrobić szybciej, lepiej i wydajniej bo popatrzy na Ciebie jak na .........debila ! ( przepraszam ! ) Raz to zrobiłem i zastępca brygadzisty wziął mnie pod rękę i powiedział ....patrz, tam stoi brygadzista, on ma 15 Euro na godzinę, ty masz 8 Euro na godzinę - on jest od myślenia, ty od pracy rozumiesz ? O tej pory się nie odzywam nawet jak widzę totalny brak organizacji pracy i ludzie przerzucają paletę z towarem 5 razy w tygoniu aż trafia ona w poniedziałek w punkt początkowy !! To też jest tutaj normalne ! Z drugiej strony - każdy ma pracę nawet jak " goni własny ogon", jak to powiedział kolega, który tu mieszka 30 lat. Reasumując - totalny bajzel, zero organizacji pracy, zero profesjonalizmu ale moja pensja wystarcza mi na normalne życie i podróże po świecie - moja żona pielęgniarka wyjeżdżała na wczasy 2 razy w roku ( pandemia) i żyliśmy normalnie ! Pozdrawiam i spokojnie na tym pomyśl.

Monika
Kandydat
@grt

O miejscu zamieszkania w Polsce NIE DECYDUJE meldunek! Są ludzie, którzy pomimo meldunku mają w Polsce mnóstwo rzeczy, które wg US będą uznane za przesłankę do stwierdzenia, że ośrodek interesów życiowych znajduje się w Polsce. Prostą sprawę mają tylko ci, którzy nie mają rodzin, domów, aut i od tak się wyprowadzają. Niestety, ale przepisy podatkowe w Polsce znam bardzo dobrze, tak jak moi znajomi pracujący w biurach rachunkowych. Ja rozliczam się wg tego, co mówią przepisy, a reszta niech ryzykuje.

Kkk
Kandydat
 Pytanie
@jacabu71

Myslisz ze w Holandii to sa cuda wianki? Pracowalam w nl 3 lata. Tam ludzie nie sa lepiej traktowani, holender tez ma lepiej i zarabia wielsze pieniadze przy czym wcale nie wykazuje sie przy pracy i staz w zakladzie ma krotszy. Holandia to nie raj, pracuje sie tam ciezko. I tak jak kolezanka pisala, weszly sprawy podatkowe w Pl, jesli chce sie jechac w celach zarobkowych, Hol juz nie jest dibra opcja.

M
Klient
@Kkk

Dokładnie. A jeszcze niech ktoś pokaże Holendrowi, że jest od niego lepiej wykształcony, robił coś fajnego w Polsce to zobaczy co to znaczy otwartość i brak dyskryminacji. Normy, które oficjalnie są (usunięte przez administratora), dziwnym trafem prawie wszędzie są stosowane i są bardzo często inne dla Holendrów, inne dla obcokrajowców. Spróbuj powiedzieć Holendrowi, że się z czymś nie zgadzasz albo zwrócisz mu uwagę, że zachowuje się niegrzecznie to zobaczysz jacy Holendrzy są fajni, życzliwi. I będą to robić z wiecznie doklejonym sztucznym uśmiechem. Myślę, że podobnie jest w większości krajów. Kiedyś myślałam, że to przez to, że Polacy zachowują się czesto strasznie. Okazało się, że niekoniecznie. Mam wielu znajomych z różnych krajów i prawie wszyscy wspominali o dyskryminacji w NL. Wszędzie super, gdzie nas nie ma. Mam dużo do powiedzenia w tej kwestii, ponieważ mieszkałam dość długo w NL, żyłam wśród Holendrów, poznałam ich zwyczaje, a nie jak wielu, którzy spotykali Holendrów tylko w pracy i przy płaceniu kasjerce w sklepie. Wydaje mi się, że Niemcy, choć nie pozbawione wielu wad, mają pozytywne aspekty. Ceny mieszkan/pokoi są znacznie niższe niż w NL, a warunki są dobre/bardzo dobre (w porównaniu z warunkami w NL, które potrafią być tragiczne, urągające godności człowieka), ceny w sklepach są często niższe niż nawet w Polsce, a jakość super.

MarekJarek
Kandydat
 Pytanie

Był ktoś w warzburg firma agrippa jako pomocnik przy laminiowaniu lub laminiarz???? Szukam opini na temat firmy i pracy.

Andi
Kandydat
 Pytanie

Witam czy ktoś pracuje w Niemczech przez tą agencje? Jak tak to jaki projekt polecacie?

nowa
Kandydat
 Pytanie

Hej, czy mogłby ktoś wypowiedzieć się na temat pracy przy komisjonowaniu kwiatów lub narzędzi? Będe wdzięczna za każdą odpowiedz

Kasia
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś wyjeżdża 22.03.2021 do pracy do Bad Hersfeld na magazyn z ksiązkami?

1
Suzzzz
Kandydat
 Pytanie
@Kasia

Witam ponawiam pytanie A moze Pani juz tam wyjechala ?

Kasia
Kandydat
@Suzzzz

Dopiero jutro wyjeżdżam

Marta
Kandydat
 Pytanie
@Kasia

Czy jest ktoś jeszcze kto wyjeżdża do Hersfeld na magazyn z książkami ?

Nowy
Pracownik
 Pytanie

Witam, był ktoś może na ofercie pracy w Speyer na magazynie Mercedesa pakowanie akcoserii samochodowych typu nawigację i lusterka i może się coś wypowiedzieć na temat tej pracy? Wybieram się w parze i nie chce znowu zrobić wtopy. Proszę o pomoc.

zzzetka
Kandydat
 Pytanie

PAKOWACZ / KOMISJONER ROŚLIN I KWIATÓW w Benscheim ktoś z Was tam pracował ? proszę o opinię miejsca, warunków pracy i zakwaterowania

Weronika
Kandydat
@zzzetka

Również dostałam tą propozycję i ciekawią mnie opinie

Cheryl
Kandydat
 Pytanie
@zzzetka

No wlasnie o ta oferte mi chodzi. Ktos wie cos wiecej?

ciekawa
Kandydat
 Pytanie
@zzzetka

Przyjął ktoś z Was ofertę? Może udało Wam się znaleźć jeszcze jakieś informacje?

Justyna
Kandydat
 Pytanie

Jade na niedziele na te soczewki. Co trzeba zabrac na kwatere? Ktos podpowie? Impact pytal o rozmiar butow i mowili ze niemiecka firma zapewnia. To prawda? Rozne mam doswiadczenia z agencjami a z ta jeszcze nie jechalam. Ogolnie do osob ktore tam sa to polecacie? Ja rozmawialam z jedna z pan ktora tam pracuje bo impact mi to zalatwil ale wole sie jeszcze upewnic zeby sie nie rozczarowac na miejscu jak z ostatnia agncja

1
Romcia
Pracownik
@Justyna

Tu nie masz sie czego obawiac. Mieszkania bardzo fajne a praca naprawde lekka. Pani z polskiej agencji pomaga w razie czego w tlumaczeniu, koordynatora niemiecki bardzo ok. Generalnie jedno z lepszych miejsc, w ktorych bylam. Nawet auta sluzbowe mamy

1
Lusia
Były pracownik
 Rekomendacja
@Romcia

Wszystko jak byc powinno

1
Ola
Kandydat
 Pytanie
@Lusia

Do pracy daleko? Pytam, bo nie mam auta.

Dudek
Kandydat
 Pytanie
@Justyna

No a ile kasy?

noico
Kandydat
 Pytanie
@Romcia

Cześć pracowałaś na tych soczewkach? Jak praca, jak warunki mieszkaniowe, jak z dojazdem?

zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

czy aplikując obecnie do pracy w niemczech trzeba miec prawo jazdy i własne auto? czy aktualnie sa prowadzone rekrutacje i czy przyjmujecie kobiety?

Monika Kowacz ImpactJob
Pracownik
@zainteresowana

Dzień dobry, prawo jazdy i własny samochód są mile widziane, ale nie zawsze wymagane. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu :) Pozdrawiam Monika Kowacz

Gosc
Kandydat
 Pytanie

Witam,czy ktoś pracuje lub pracował w Michelau na produkcji automotive? Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje odnośnie tej pracy,bo jestem zainteresowany tą ofertą ale nie chcę wpaść w tzw.bloto...

Robert
Były pracownik
@Gosc

Aktualnie zwolnili prawie wszystkich Mitarbeiterów(z biura pośrednictwa) bo nie ma pracy. Reszta Kurzarbeit. Generalnie robota super po 8 h lekka ale nie ma zamówień. Podobno za miesiąc dopiero ruszy

Monika Kowacz ImpactJob
Pracownik
@Robert

Dzień dobry, niestety w związku z pademią faktycznie większosć etatów została zredukowana. Mamy nadzieję, że sytuacja będzie ulegać poprawie i, że produkcja znowu ruszy. Pozrawiam Monika Kowacz

1
Gość
Kandydat
 Pytanie
@Robert

Dzięki za info. A jak wyglądają tam zarobki?ile można wyciągnąć na miesiąc?

seweryns1
Kandydat
 Pytanie

Witam. Otrzymałem propozycję pracy w magazynach Bosch przy komisjonowaniu narzędzi. Wacham się bo koszt 250 euro za 2 os. mieszkanie jest skrajnie wysoki. Ile realnie można tam zarobić na czysto po odtrąceniu zakwaterowania? Z godzin wychodzi 1000 euro max. Rzeczywiście tak jest? A co z odzieżą roboczą, dostaje się ją? Ubezpieczenie jakieś jest?

Ja
Kandydat
@seweryns1

Tys chyba innych ofert nie widzial.. skrajnie wysoki to jest 35 euro za noc a nie 250 za miesiac..

1
Milka
Kandydat
 Pytanie
@seweryns1

Coś Ty ?, 250 euro za mieszkanie to dobra stawka, przecież to Ci wychodzi ok 8 euro dzień.

Koleżanka
Były pracownik
@Ja

Można mieć mieszkanie za 70 e na miesiąc, ale jest to duża kuchnia stanowiącą też salon i stoją w niej dwa łóżka ,a w przejściu pomiędzy kuchnią a łazienką stoi też kolejne łóżko i jest to kwatera dla 3 osób. Za 250 e można mieć pokój dwuosobowy i przy tym pralkę na żetony - jedno pranie to koszt 2,5 euro i 7 km do najbliższego sklepu, a do samej pracy jeszcze dalej, a zarobki nie są wysokie. Można też dostać pokój 3 osobowy po 70 e od osoby trzeba za taki pokój zapłacić, który jest bardzo mały i jedna szafa w tym pokoju. Przed drzwiami pokoju na korytarzu za balustrada znajdują się dwa łóżka dla kolejnych osób, które przyjadą do pracy- obok mała szafka z lampką nocną, brak możliwości rozpakowania walizki. Zależy na co ktoś się zgodzi - ja na takie mieszkanie nie wyraziłam zgody.

Paweł
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, IMPACTJOB! Czy aktualnie poszukujecie Państwo komisjonerów do pracy? Pozdrawiam

Monika Kowacz ImpactJob
Pracownik
@Paweł

Dzień dobry, tak, cały czas prowadzimy rekrutacje. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam Monika Kowacz

1
.
Pracownik
@Monika Kowacz ImpactJob

Miło mi ale nie jestem wiarygodnym sponsorem !

Pawel
Kandydat
 Pytanie

Jak teraz przy epidemi wyglada sprawa wyjazdow? Sa jakies oferty ciekawe?

Miki
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jedzie ktoś w lutym do pracy z tą agencją ?

kk
Kandydat
@Miki

podpinam się pod pytaniem również jestem zainteresowana wyjazdem .

Manika
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Czy ktoś może mi powiedzieć coś o pracy na soczewkach? I jak wychodzi kwestia pieniężna na rękę?

Student
Kandydat
 Pytanie

Dzien dobry, czy macie panstwo oferty sezonowe dla studentow na okres letni?

Monika Kowacz ImpactJob
Pracownik
@Student

Dobry wieczór, w sprawie ofert wakacyjnych zapraszamy do kontaktu na przełomie maja i czerwca :) Pozdrawiam Monika Kowacz

Eschwege
Kandydat
 Pytanie

Cześć,chce podjąc u nich pracę i interesuje mnie jak wygląda praca w w Eschwege może ktos jest z was tam juz na miejscu i podzieli sie podstawowymi info, godz. pracy (czy zmianowa?), jak z dojazdem z kwatery do pracy, jak kwatera, jaki towar wysyła się, ogólnie jak miejscowość?

Patrycja
Kandydat
@Eschwege

Oni chyba juz tam nie rekrutuja bo sama chcialam ale powiedzieli ze rekrutacja bedzie wznowiona dopiero po nowym roku.

Lolik
Kandydat
@Patrycja

Od polowy stycznia ma byc znowu

1
Monika Kowacz ImpactJob
Pracownik
@Eschwege

Dzień dobry, niestety na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji do Eschwege. Zapraszam do śledzenia naszej strony, gdzie regularnie zamieszczamy aktualne oferty pracy. Pozdrawiam Monika Kowacz

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

ImpactJob
Przejdź do nowych opinii