IGLOOPOL Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

Nasze wartości

Nasze wartości

 

  1. Wyznajemy zasadę, że budowanie marki zaczyna się w firmie. Jesteśmy monolitem jak świętujemy sukcesy i gdy przechodzimy przez trudne chwile. Każdy z naszych pracowników jest najlepszym ambasadorem marki jakiego moglibyśmy sobie wymarzyć.
  2. Ciągle dbamy o polepszanie jakości naszych produktów. Staramy się tworzyć innowacyjne rozwiązania, ze szczególnym naciskiem na zdrową żywność. Mamy tą przyjemność, że jesteśmy pierwszymi testerami naszych produktów.
  3. Rozwijamy wewnątrz firmy jednostkę badawczo-rozwojową, która we współpracy z najlepszymi polskimi uczelniami dba o to aby każdy produkt był najwyższej jakości.
  4. Wspieramy polskich producentów i dostawców. Owoce i warzywa używane do produkcji są w 100% od polskich producentów. Polak potrafi!
  5. Starannie dobieramy partnerów, zależy nam na długotrwałej współpracy i stabilnym rozwoju przedsiębiorstwa. Uważamy, że tylko tak można budować biznes.

 


www.igloopol.com.pl

 

 

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny