IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
2 69 85 5 1

Czym się zajmujemy?

IDES Consultants Polska jest firmą doradczą z międzynarodowymi doświadczeniami, skutecznie działającą na rynku polskim od 1996 roku. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2015. Jesteśmy Członkiem - Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz laureatem Złotego Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play. Celem naszego działania jest efektywna współpraca z firmami ukierunkowana na osiąganie sukcesu poprzez dobór wykwalifikowanego personelu, jego dalszy rozwój i wzbogacanie umiejętności zawodowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym oficjalnym profilem na portalu GoWork.pl, na którym zjadą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności.

  • 1996

    Rok założenia

  • 10

    Liczba pracowników

Wirginia Gostomczyk Prezes Zarządu, IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Absolwentka m.in. Uniwersytetu Jean Moulin Lyon III oraz Uniwersytetu Łódzkiego DESS Diplome des Etudes Superieurs Specialise, MBA. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zarządzania zasobami ludzkimi. Dyrektor Personalny, Project Manager, Coach. Karierę zawodową rozpoczęła w dziale HR grupy Brandt. W 1996 roku utworzyła polski oddział IDES Consultants. Wykładowca zarządzania zasobami ludzkimi, kierownik projektów doradztwa personalnego i organizacyjnego w przedsiębiorstwach międzynarodowych i polskich. Członek Kapituły Certyfikacji Managerów województwa łódzkiego. Współautor wielu artykułów w dziedzinie rozwoju zasobów ludzkich i idei uczenia się przez całe życie (LLL). Doświadczenie asesora w licznych projektach Assessment i Development Center dla firm z rynku łódzkiego i centralnego. Założyciel i organizator cyklicznych spotkań Klubu HR, zrzeszających liczne grono przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji publicznych zainteresowanych szeroko pojętymi zasobami ludzkimi. Prezes IDES Consultants Polska Sp. z o.o. oraz Konsul Honorowy Królestwa Belgii w Łodzi.

Przeczytaj cały wywiad »

Alalaa

Witam, pracowalam w tej firmie przez 4 miesiace. Jestem oburzona komentarzami jakie wyplywaja z firmy... Wszytsko co jest niezgodne z linia komentarzy firmy IDES jest usuwane, dokladnie tak samo jest kiedy sie tam pracuje. Tylko prezes ma racje, prezes sprawdza maile i prezes decyduje o wszystkim. Po pierwsze, ludzie ktorzy pisza tu komentarze jako byli pracownicy maja racje, niestety wiekszosc z tych komentarzy jest ukrywana bo firma IDES specjalnie wykupila tu konto zeby ukryc co sie tam dzieje. Po drugie, traktowanie kobiet odchodzacych na macierzynskie jest niedposzuczalne, pojscie na macierzynskie jest traktowane jako naciaganie i pozniej jest wypisywanie zali do dziewczyn, tak bylo w 2-3 przypadkach, czyli w tak malej firmie kazda ciaza jest traktowana jako oszustwo, lacznie z kombinowaniem jak placic mniej za zus, serio ? Po trzecie, jak czytam ze mozna wychodzic o 14 to sie pytam gdzie ? Na poczte i spowrotem do firmy ? A nie przepraszam... na poczte sie wychodzi o 17 i pozniej bujasz sie po godzinach zalatwiajac sprawy sluzbowe. Zatrudnienie firmy od PR do gowork moze i by cos dalo gdyby oprocz zatrudnienia kogos do komentarzy mozna by jeszcze zmienic swoja mentalnosc, widac kto pisze komentarze jezeli zaczynaja sie od sugestji o chorobie badz ze pomylil ktos firmy, niestety nie pomylil. Kasowanie komentarzy nic wam nie da.

Pracodawca

Szanowni Państwo, Dziękujemy za liczne opinie pojawiające się na naszym forum. Widząc duże zainteresowanie firmą IDES Consultants Polska postanowiliśmy być obecni w serwisie GoWork.pl, gdzie poruszane są ważne dla nas kwestie. Zajmujemy się doradztwem personalnym i wierzymy, że nasz obiektywizm i profesjonalizm są dużą wartością dodaną zarówno dla Klientów jak i Kandydatów. Zależy nam, aby być dla Was wsparciem i stworzyć przyjazne środowisko współpracy. Cenimy wszystkie merytoryczne wpisy i jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, aby wyciągnąć właściwe wnioski, a współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji, a w sprawach wymagających analizy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: info@ides.pl Serdecznie pozdrawiamy, IDES Consultants Polska

Maciek

dzień dobry. Widziałem ofertę na serwisanta w dziale Technicznym. ile tam jest zmian? jestem zainetresowany ta ofertą pracy. Jakie średnie zarobki na tym stanowisku? są jakieś premie? proszę o informacje

Zobacz wszystkie opinie (85)

wysokie 2017-08-31 15:49 przez Sonic

Przebieg rekrutacji

Przebieg fatalny i z fatalnymi skutkami.

Pytania

bez logiki

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Pracodawca

 Aktualność

06.12. Mikołajki! Na ten dzień czekają zarówno duże jak i małe dzieci. Mikołajki to okazja do obdarowywania się prezentami oraz składania życzeń.
W biurze IDES czekamy na Was z małą niespodzianką. Prezentowe choinki już gotowe.
A czy wiecie, że… w średniowiecznej Europie w Mikołajki urządzano zabawę polegającą na wyborze dziecięcego biskupa, który tego dnia symbolicznie przejmował władzę? Natomiast w XVI i XVII w. na wyspach brytyjskich w Mikołajki wynoszono ze szkoły dyrektora, aby podkreślić, że jest to dzień, w którym rządzą najmłodsi.
My ten dzień traktujemy,  jako przedsmak zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i życzymy szybkiego odnalezienia swojego Mikołaja. 

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.