ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

ZadowolonyPracownik
Pracownik
 Pytanie

Firma dająca przestrzeń i możliwości zaplanowania oraz (co najważniejsze) zrealizowania swojej ścieżki rozwoju/kariery. Ciekawe projekty, fajni klienci i partnerzy, mnóstwo możliwości, fajne zespoły, dobra atmosfera, możliwość swobody i pracy w warunkach jakich Ty potrzebujesz a nie jakie ktoś bezsensownie narzuca. Jeśli jesteś przedsiębiorczy, ambitny, samozdyscyplinowany i masz energię - odnajdziesz się tu w każdych warunkach i na każdym projekcie oraz zrobisz karierę będąc przy tym wspierany bezpośrednio przez przełożonych i Zarząd. O tym, że jest to prawda świadczą dystanse (liczone w latach) większości osób pracujących w tej firmie oraz ich doświadczenia. Nie wierzysz? Zajrzyj na LinkedIn, porozmawiaj z ludźmi którzy tam pracują i nie przejmuj się tym co przeczytałeś na GoWorku, bo każda firma i każdy sektor w 2020 roku przeszedł burzę - ekonomiczną, zasobową i nastrojową, czego wynikiem jest większość poniższych komentarzy. By przetrwać jedni ucinali koszty, a inni... innych już dzisiaj na przykład nie ma. Nie wierzysz nadal, że jest u nas fajnie i można być zadowolonym z pracy? No to sprawdź też pracowników którzy do nas wracają, nawet po latach obecności w innych miejscach i branżach, sprawdź dla kogo i z kim pracujemy, jakie realizujemy projekty i z jakim wynikiem. Żeby nie było tak różowo... nie mamy już owocowych czwartków, bo większość z nas jest na keto i siedzi na zdalnym :) Ahoj!

5
Irek
Klient
 Pytanie
@ZadowolonyPracownik

Czym się zajmuje wasza firma ?

Log Nowy wpis
Pracownik
@ZadowolonyPracownik

z daleka czuć w tym rękę HR - napisane na potrzeby rekrutacji nowych pracowników i dalekie od prawdy

Aneta Nowy wpis
@Log

Hahaha skąd to czujesz? Ja nic nie czuję, pracowałeś tam i stąd to podejrzenie? Aż tak wątpisz że są tam zadowoleni pracownicy? Ty byłeś niezadowolony?

Pytanie
 Pytanie

Co jaki czas w ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

nikt Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Wtedy kiedy zwolni się osoba, którą zastąpisz lub przejmiesz więcej obowiązków by robić za niepłatne nadgodziny.

Monika Nowy wpis
@nikt

To zastępowanie to jakiś awans raczej? Wtedy ktoś wchodzi na moje poprzednie miejsce?

Bear
Kandydat
 Pytanie

Czy są owocowe czwartki?

Bear
Kandydat
 Pytanie

Czy są owocowe czwartki?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
JacksonPollock
Kandydat
 Pytanie

Czy do firmy jest wygodny dojazd?

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

Kosmos
Pracownik
@Pytanie

Oficjalnie 9-17

seller naciowy
Były pracownik
@Pytanie

Widziałem ostatnio ogłoszenie Manager Rozwiązań Biznesowych / Regionalny Dyrektor Sprzedaży ze stawką 6K-7K. Trochę zastanawia mnie wysokość stawki gdyż pracowałem w ICAN w 2017 r i wtedy stawki były wyższe + płacili ekwiwalent za paliwo. Trochę to dziwne że firma kreująca się jako znawca trendów biznesowych przeoczyła fakt że czas płynie, inflacja rośnie a o pracowników trudniej niż kilka lat temu.

pracownik
Pracownik
@Pytanie

9-17 lub 8-16, zależy od działu/osoby

koktajl z naciowego
Pracownik
@seller naciowy

Pensje to tendencja spadkowa już od lat w każdym dziale. Coraz więcej, coraz młodszych za coraz mniej. Strategia w portfelu może i długoterminowa, ale w kontekście fluktuacji czy też ogólnego poziomu zadowolenia aktualnych pracowników - marna i krótkowzroczna. To już niestety nie jest firma, która jest atrakcyjnym pracodawcą nie tylko ze względów finansowych. Często nawet powodem do wstydu przed przyszłymi pracodawcami.(usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. podczas okresu próbnego?

Pytanie
 Pytanie

Czy ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. zapewnia kartę multisportu?

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Andrzej Jacaszek - CEO ICAN
Pracownik

Kłamstwa. Zatrudniamy na umowę o pracę, podnieśliśmy od września wszystkim wynagrodzenia z 60 do 80% i pomimo znacznego spadku przychodów (2020vs 2019) o 50%. Jest to duży wysiłek ze strony właścicieli, aby ICAN przetrwał lockdown i dawał ludziom pracę, ale rozumiem, że to tchórza, który kryje się za nickiem i wypisuje takie kłamstwa nie interesuje. Proponuję Panu lub Pani cofnąć się o 30 lat do PRL - tam wszyscy pracowali na umowę o pracę, a jedynym pracodawcą był rząd Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Ewa Szczesik
Pracownik
@Andrzej Jacaszek - CEO ICAN

Pracuje w firmie ponad 7 lat i osoby, które wnioskowały o umowę o pracę taką otrzymywały. Wiele osób z tego skorzystało, to tylko kwestia wyboru formy zatrudnienia. Odnośnie obniżek dotyka to bardzo wiele firm i każdy indywidualnie decyduje czy chce walczyć o przetrwanie swojej firmy czy nie. Można po prostu odejść.

Pracownica
Pracownik
@Ewa Szczesik

@Ewa Szczesik dokładnie! Ican jest elastyczny co do formy zatrudnienia, nigdy nie utrudniał nikomu zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Jestem pracownikiem Ican i osobiście uważam, że firma robi wszystko absolutnie wszystko, aby utrzymać stanowiska pracy. Owszem, zwolniła 50 osób, ale wystarczy się rozejrzeć, nie tylko Ican w tym trudnym czasie zwolnił ludzi. Ican nie jest korporacją, która zatrudnia miliony ludzi. Ludzie! Uderzcie się w głowę, bo to co wypisujcie jest zwyczajnym oszczerstwem, często wyssanym z palca. Nie mogę uwierzyć, że Ican Wam zaufało i pracowaliście w tej firmie. To Wam powinno być wstyd!

racjonalna opinia
Pracownik

W kwestii umowy b2b ona po prostu w każdym biznesie jest bardziej korzystna finansowo. Gdziekolwiek nie pójdziesz. Dwa - nie uczciwe jest tylko demonizowanie organizacji w ICAN. Znam przypadki osób, które otrzymywały pomoc osobistą w najtrudniejszych dla nich sytuacjach życiowych dotyczących ich zdrowia, problemów rodzinnych - i nie, nie są spokrewnione z zarządem. ICAN to też miejsce umożliwiające szybki rozwój poprzez większą odpowiedzialność. Awanse pracowników "niedoświadczonych", ale osiągających sukcesy w swoich obszarach to w mojej opinii atut! W ICAN jeżeli jesteś fighterem, kreatywny to sobie poradzisz. Możliwość rotacji między działami, popełniania błędów, podejmowania eksperymentów. Zespoły często mają bliskie relacje. Niemalże brak jednostek destruktywnych - takie zachowania jak wychodzą są piętnowane przez zarząd. Jasne, elastyczna organizacja pracy ma swoje minusy, które wymienialiście. Jednak sytuacja nie jest tak jednostronna jak większość pisze.

pracowniczka
Pracownik
 Pytanie
@Pracownica

Skoro nie ma problemów z umową o pracę to dlaczego podczas rekrutacji mówią że nie ma takiej możliwości? Jak zapytałam czy po dłuższym stażu pracy jest taka opcja to rekruter odpowiedzial że nie. Później jak rekrutowaliśmy nowa osobe do zespołu to rekruter (tym razem juz ktos inny) tez powiedzial na rozmowie kwalifikacyjnej, że nie ma możliwości. To w końcu co? Dlaczego są sprzeczne informacje?

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

Pfff
Były pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

Zależy od stanowiska, na które aplikujesz. Rozmowy często przeprowadzają Managerowie i wtedy oprócz standardowych pytań można spodziewać się różnego przebiegu, zależnie od stanowiska i działu. Jednak osobiście nie polecam, jeśli masz szacunek do siebie i swojego czasu.

aaa
Pracownik
@Pytanie

Proces rekrutacyjny jest długi. Najpierw miałam rozmowę przez telefonem z kimś z hr, potem musiałam zrobić zadanie rekrutacyjne, dopiero potem zaproszono mnei na rozmowe i poinformowano, że będę czekać 2 tygodnie na odpowiedź, bo chca spotkać się z innymi kandydatami jeszcze. Ale to było ponad 2 lata temu, a teraz firma nie ma nawet działu HR, bo zwolnili albo sami odeszli pracownicy :D Na rozmowie mialam pytania o doświadczenie, jak rozumiem swój zawód, czy się jakoś rozwijam w tym kierunku np. czytajac blogi albo robiac kursy. Dużo zalezy od stanowiska

Pytanie
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Święty Mikołaj
@Pytanie

Dobrze, że pytasz w lipcu - zawsze warto się przygotować na ten magiczny dzień w grudniu. Wigilia nie jest ustawowo dniem wolnym od pracy przypominam, ale jeżeli o zwyczaje chodzi - w ICAN w tym dniu pracują tylko nieliczni (dyżury) do godz. 13:00.

Elf pomocnik
Kandydat
@Święty Mikołaj

Drogi Święty Mikołaju, tak się składa, że brak Wam rąk do pracy - chyba skoro wiszą ogłoszenia o pracę, a pytanie o wolne w wigilię nie jest niczym złym i nie widzę powodu do złośliwości pod kątem osoby, która być może chciałaby aplikować lub już zaaplikowała, przeszła rozmowę i zastanawia się czy ofertę przyjąć. Taka osoba może też mieć rodzinę poza Warszawą i chcieć Wigilię spędzić z bliskimi, a podróż trwa trochę dłużej niż 45 minut. Nie rozumiem więc skąd uszczypliwość Świętego Mikołaja, ale myślę, że może wiele to pokazuje takiemu potencjalnemu zainteresowanemu jaka w firmie może panować atmosfera. Odrobina uprzejmości nie zabija i nie robi krzywdy :) A pytanie jak każde inne!

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

MM
@Pytanie

Najniższy możliwy pakiet LuxMed

zainteresowany
@Pytanie

Cześć, Pakiet medyczny, karta sportowa, możliwość uczestniczenia w konferencjach, szkoleniach, dostęp do szkoleń online oraz do prenumeraty HBRP i MIT Sloan Management Review, owoce w biurze, biuro świeżo po remoncie przy samym metrze wilanowska,

Lekarz
@MM

Nieaktualne dane ;) Już nie najniższy i nie LuxMed. Jak wolisz to można się też leczyć państwowo - tam mają najwyższe pakiety obsługi.

Szczęśliwa uciekinierka z ICAN
@Pytanie

Prywatna opieka zdrowotna

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.