K. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Były pracownik
 Pytanie

W Iberion pracowałem (chociaż może to za mocne słowo) jakieś dwa lata temu, kiedy jeszcze firma nazywała się HGA Media i miała siedzibę przy Rumianej, ale może od początku. Rekrutację przeprowadzała Pani M. K. (wtedy pracująca w Pikio, a z tego co wiem obecnie w WTA czy jakoś tak). Rozmowa była krótka i sprowadziła się do napisania jednego newsowego tekstu. Po paru dniach dostałem informację, że z chęcią nawiążą ze mną współpracę (na rozmowie zaznaczyłem, że muszą rozwiązać umowę z moim ówczesnym pracodawcą aby związać się z Iberionem) i pytanie kiedy mogę zacząć? Ustaliliśmy że zacznę za 2 tygodnie. Pierwszego dnia dostałem do podpisania umowę na uwaga... tydzień! 7 dni! I potwór spaghetii mi świadkiem, że nie kłamię. Już wtedy wydało mi się to dziwne, ale jak to mówią: "mądry Polak po szkodzie" i zostałem. Szkolenie trwało około 20-30 minut, a polegało ono na obsłudze world pressa i informacji jak przepisywać teksty z innych poczytnych portali. Aha zapomniałem dodać, że miałem być redaktorem. Przez 8 godzin wzorem osób piszących prace licencjackie na zamówienie przerabiałem teksty stworzone przez pracowników innych portali i tyle było w tej pracy mojej inwencji twórczej. Około 4 dni siedząc w ogrodzie i paląc papierosa w towarzystwie współpracowników poznałem "ojca założyciela", chociaż poznałem to może złe słowo bo Pan A. pojawił się w ogrodzie wraz ze swym psem na około 3 minuty nie zawracając sobie nawet głowy nową osobą siedzącą wśród ludzi, których znał i nie powiedział mi nawet "cześć", o podaniu ręki już nawet nie wspomnę, poprosił jedynie na osobności (co jak potem zauważyłem jest chyba w Iberionie popularne) jedną z dziewczyn. Dzień później była impreza firmowa, która polegała na kupieniu alkoholu, chipsów i pizzy za firmową kasę, gest może i fajny ale przypominało to trochę licealną imprezę, a nie spotkanie dorosłych ludzi pracujących w jednej firmie. Ostatniego dnia Pani M. K. pod koniec mojego "dyżuru" poprosiła mnie na osobności ( zapomniałem wspomnieć, że ani razu nie dostałem informacji na którą mam przyjść następnego dnia do pracy) i poinformowała mnie, że niestety nie widzi możliwości przedłużenia mojej 7 dniowej umowy. Widać, że było jej ciężko przekazać te informację ( i mówiąc szczerze i kompletnie bez sarkazmu mimo że to ja byłem zwalniany zrobiło mi się jej żal) bo się rozpłakała. To mimo całej sytuacji był jedyny ludzki i bardzo normalny gest jaki doświadczyłem od ludzi z "kierownictwa" i za to mogę być wdzięczny. Co do ludzi z którymi pracowałem to w większości młode, sympatyczne osoby. Natomiast kierownictwo z moich krótkich obserwacji to ludzie napompowani swoim sukcesem i patrzący na innych z góry. Może z wyjątkiem Pana M. T., on akurat wydał mi się całkiem sympatyczny chociaż może było to tylko moje odczucie. Podsumowując nie polecam. Słabe pieniądze, słaba kadra zarządzające, brak jakiegokolwiek szkolenia no i 7 dniowa umowa zlecenie, z której do dziś się śmieje :D

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
 Pytanie

Czy firma IBERION w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pomocna?
Tak2Nie6
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1
aefwe
@Pytanie

co miesiąc mozna dostać premie, ale to zalezy od stanowiska, wyników itp

Pomocna?
Tak7Nie32
Zgłoś1
ela
Kandydat
 Pytanie
@aefwe

Na czym polega tam uzyskanie wyników?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marta Nowy wpis
Były pracownik
@ela

Na pracy non-stop, a najlepiej za (usunięte przez administratora)po godzinach. Jako zwykły redaktor to na wiele się nie nastawiaj, bo te premie to dla takich ludzi własciwie nie istnieją.

Pomocna?
Tak27Nie3
Zgłoś1
Kiki Nowy wpis
Były pracownik
@Marta

Potwierdzam i zgadzam się z większością Twoich słów. Najlepiej żeby pisać news za newsem bez chwil wytchnienia. Praca tam przypomina bardziej linię produkcyjną, a nie szanujący się portal, redakcję. Presja czasu i nerwówa. (usunięte przez administratora)(redaktorów), panuje kolesiostwo i pojawiają się różne dziwne, niemiłe sytuacje, szczególnie na linii przełożony-podwładny. Szczerze odradzam.

Pomocna?
Tak32Nie2
Zgłoś1
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa w IBERION?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ciekawska
@Pytanie

Słabo . Na dodatki jako zwykły redaktor to nie masz co liczyć . Praca od godziny 7 do 23 przez 7 dni w tygodniu . Wynagrodzenie za taki system pracy bardzo niskie a wymagają pisania artykułów taśmowo .(usunięte przez administratora). Moim zdaniem nie warto .

Pomocna?
Tak54Nie6
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259

Zostaw merytoryczną opinię o IBERION - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej