IBD Business School

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Szkolenia certyfikowane w IBD Business School
Szkolenia certyfikowane w IBD dla kadry zarządzającej przedsiębiorstw i  specjalistów z takich dziedzin, jak przywództwo, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, finanse, prawo i nadzór właścicielski, zarządzanie strategiczne są organizowane nieprzerwanie od 1990 roku. Szkoła kształci także profesjonalnych trenerów biznesu, coachów i mentorów. Od kilku lat w swojej ofercie ma studia MBA.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

IBD Business School zaprasza na najbliższe edycje certyfikowanych szkoleń otwartych dla liderów. Szkolenie podstawowe – Rising Leaders Program (RLP) – jest adresowane do młodych (nowych) menedżerów. Zaś High Performance Leadership (HPL) to szkolenie zaawansowane dla menedżerów z co najmniej kilkuletnim stażem zawodowym.
Zobacz więcej

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Zapraszamy na certyfikowane szkolenie dla trenerów biznesu.
Business Trainer Certificate (BTC) –  to propozycja nowoczesnego programu szkoleniowego dla trenerów biznesu. Zakres tematyczny i metodyka szkolenia zostały opracowane przez zespół ekspertów IBD Business School, którzy od wielu lat prowadzą zajęcia dydaktyczne dla dorosłych z tego zakresu. Program szkolenia kładzie nacisk na praktyczne kształcenie kompetencji trenerskich. Kompetentny trener biznesu – to podstawowa cecha profilu absolwentów naszego kursu dla trenerów.

Więcej o szkoleniu

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Studia Executive MBA po polsku, realizowane wspólnie przez IBD Business School i Uniwersytet SWPS

Program nauki obejmuje klasyczne zagadnienia i tematykę dla tego typu kształcenia oraz - co wyróżnia nasze studia:
- cykl zajęć warsztatowych rozwijających „miękkie” kompetencje menedżerskie,
- rozbudowany program z psychologii w biznesie.
Zobacz więcej

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Zapraszamy na sierpniową warszawską edycję szkoleń Finanse dla niefinansistów, poziom I  i poziom II. Pierwsze odbędzie się 19-20 sierpnia, a drugie tydzień później – 26-27 sierpnia, oba w Sienna Training Centre w Warszawie. Programy szkoleń zawierają podstawy finansów dla menedżerów niefinansistów. Znajomość tych podstaw jest niezbędna dla każdego z nich, gdyż ułatwia podejmowanie decyzji finansowych w sposób odpowiedzialny i zgodny z zasadami polityki finansowej organizacji.
Są jeszcze wolne miejsca. Kliknij w poniższy obrazek, by zobaczyć pełny kalendarz szkoleń otwartych.


Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Certyfikowane szkolenie z rekrutacji i selekcji pracowników


Szkolenie z rekrutacji i selekcji – Certified Recruitment and Selection Professional (CRSP) w usystematyzowany i kompleksowy sposób przygotowuje uczestników do przeprowadzenia pełnego procesu doboru kandydatów do pracy.

Program CRSP jest adresowany do specjalistów ds. rekrutacji, a także osób, które krótko pracują w działach HR i chcą nauczyć się efektywnie prowadzić rekrutację i selekcję pracowników. Zapraszamy również menedżerów, którzy odpowiadają za dobór pracowników w firmie.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Letnia Szkoła Biznesu w IBD Business School zaprasza do udziału w szkoleniach otwartych. Udzielamy 50-procentowego rabatu na wybrane szkolenia dla drugiego uczestnika z firmy. Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Certified HR Business Partner

Zaawansowany i kompleksowy program przygotowujący do profesjonalnego i efektywnego pełnienia roli HR Business Partnera (HRBP) w organizacjach biznesowych różnych branż.
Uczestnicy zdobywają usystematyzowaną i praktyczną wiedzę z zarządzania zasobami ludzkimi, kształcą niezbędne kompetencje przede wszystkim w nowoczesnym strategicznym partnerstwie na poziomie najwyższego kierownictwa firm oraz w planowaniu i realizacji polityki personalnej, harmonijnie łączącej potrzeby i interesy pracodawców i pracowników.

Sprawdź najbliższeterminy w różnych lokalizacjach.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Zapraszamy na szkolenie dla dyrektorów HR

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca we wrześniowej edycji. Program polecamy szefom HR dużych organizacji, których wyzwania biznesowe wymagają pełnej spójności między strategią biznesową a obszarem działań HR.
Zajęcia odbywają się w Serocku pod Warszawą, w Green Park Conference Centre (na zdjęciu).

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Najbliższe certyfikowane szkolenia dla liderów

IBD Business School zaprasza na czerwcowe edycje certyfikowanych szkoleń otwartych dla liderów. Szkolenie podstawowe – Rising Leaders Program (RLP) – jest adresowane do młodych (nowych) menedżerów. Zaś High Performance Leadership (HPL) to szkolenie zaawansowane, które pozwala menedżerom z co najmniej kilkuletnim praktycznym doświadczeniem wzmocnić posiadane kompetencje, krytycznie przeanalizować swoje słabe strony w zarządzaniu i zbudować plan swojego dalszego rozwoju menedżerskiego.
Oba szkolenia zapewniają uczestnikom zdiagnozowanie  swojej wiedzy i umiejętności przed zajęciami i po ich zakończeniu. Menedżerowie, na podstawie wyników diagnozy, przygotowują we współpracy z prowadzącym trenerem tzw. Indywidualny Plan Rozwoju.
Szkolenia dla liderów – główne korzyści
Podstawową korzyścią z uczestnictwa w szkoleniach dla liderów, organizowanych przez IBD Business School, jest zdefiniowanie pojęcia lidera w zespole (organizacji, projekcie). I na tej podstawie zrozumienie istoty mechanizmów budowy zaufania i nabycie umiejętności budowania dobrych relacji w zespole.
Takie podejście ułatwia analizę własnego stylu zarządzania i pokonywanie barier w komunikowaniu się z podwładnymi, w rozwiązywaniu konfliktów czy udzielaniu informacji zwrotnej.
Najbliższe szkolenia dla liderów
10 czerwca: Rising Leaders Program (RLP)
13 czerwca: High Performance Leadership (HPL)
Edycje warszawskie odbywają się w prestiżowym Sienna Training Centre.
Zobacz także:
||więcej o


||pełna
Szczegółowe informacje: szkoleniaotwarte@ibd.pl,   (22) 768 20 22

Pomocna?
Tak3Nie
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

IBD Business School