Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Adres: Leśnianka 73, 34-300 Żywiec

NIP: 5531694417 REGON: 70773928 KRS: 0000003703

Rozmowy kwalifikacyjne w Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Stażysta 2018-08-12 12:35 przez xcd20

Przebieg rekrutacji

Rozmowa telefoniczną z Panią od kadr, następnie spotkanie w firmie z inną Panią i opiekunem stażu na podanym dziale. Pani bardzo rzeczowa, sympatyczna, widać, że umie z ludźmi rozmawiać, natomiast Pan bardzo niesympatyczny. Po przyjściu do jego biura kazał nam czekać 10 min przed mimo że była umówiona godzina spotkania. Pan próbował robić testy np. zrzucić długopis na podłogę i sprawdzić moją reakcję, straszył jak ciężka jest praca na jego dziale, podważał moje umiejętności. Po 20 min zakończyliśmy spotkanie, obiecali, że się odezwą w do końca aktualnego tygodnia ponieważ mają inne rozmowy jeszcze. Oddzwonili po 2 tygodniach z zaproszeniem na kolejną rozmowę, jednak odmówiłam ze względu na opiekuna tego stażu.

Pytania

1. Opisać swój charakter 2. Opowiedzieć o wykształceniu 3. Jak sobie radzę ze stresem 4. Co lubię robić w weekend 5. Pytanie o umiejętności (Pan próbował tak zamotać pytaniami, żeby wyszło że nic się nie wie na dany temat) 6. Pytanie o przyszłe plany związane z wykształceniem 7. Ile jestem w stanie poświęcić dla pracy 8. Czego oczekuje od stażu u nich? I o jakim wynagrodzeniu myślę?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Lider Projektu 2018-05-10 14:45 przez fido dido

Przebieg rekrutacji

Rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie. Spotanie z Panią z działu kadr i pracownikem technicznym. Obydwoje spoźnieni. Pan musiał wyjść wcześniej ze spotkania.... Atmosfera nie przyjemna. Pani zapewniała, że poinformuje o rezultacie rekrutacji ale słowa nie dotrzymała. Za to duży minus.

Pytania

Wszytko odnośnie CV i doświadczenia plus typowe pytania z internetu.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.