Huawei Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię

O nas

O NAS

 

Huawei jest czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej i komunikacyjnej oraz urządzeń inteligentnych. Mając w ofercie rozwiązania w czterech kluczowych dziedzinach — sieci telekomunikacyjne, IT, urządzenia inteligentne i usługi chmurowe — staramy się dostarczać urządzenia cyfrowe wszystkim osobom, gospodarstwom domowym i instytucjom, tworząc w pełni połączony inteligentny świat.

Grupa HUAWEI Consumer Business odpowiada za rozwój oraz produkcję urządzeń takich jak smartfony, tablety, smartwatche, smartbandy, Routery/Modemy domowe oraz mobilne.

Informacje o grupie Huawei Consumer Business Group

Będąca jedną z trzech grup biznesowych Huawei, grupa Huawei Consumer BG, zajmuje się smartfonami, komputerami PC i tabletami, galanterią elektroniczną, urządzeniami do mobilnego Internetu szerokopasmowego, urządzeniami rodzinnymi oraz usługami chmurowymi. Jest to trzeci największy na świecie producent smartfonów. Grupie Huawei Consumer BG zależy na dostarczaniu najnowszych rozwiązań technologicznych konsumentom i zapewnianiu radości z postępu technologii coraz większej liczbie osób na całym świecie. Nie trać czasu i realizuj marzenia.

Zobacz więcej: consumer.huawei.com/pl

 
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Huawei Polska Sp. z o.o.