HRK S.A

2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy HRK S.A

Praca zdalna Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy zdalnej z za granicy nk kilka tygodni w ciągu roku?

Katarzyna Prażanowska Nowy wpis
Pracownik
@Praca zdalna

W HRK pracujemy w trybie hybrydowym. Jeśli chodzi o możliwość pracy ze zza granicy przez kilka tygodni, nie jest to standard. Natomiast zdarzają się osoby korzystający z tzw. workation, czyli pracujący przez kilka tygodni w roku z wybranego miejsca. Taka możliwość ustalana jest z przełożonym i jest zależna od stażu i indywidualnych wyników pracownika.

Julia Nowy wpis
@Katarzyna Prażanowska

A ten system hybrydowy jak się odbywa? ile razy w tygodniu trzeba być w biurze?

Katarzyna Prażanowska Nowy wpis
Pracownik
@Julia

Konsultanci pracują 2 dni w tygodniu z biura. Jeśli masz więcej pytań o warunki pracy, jakie oferujemy, zapraszam do kontaktu bezpośrednio (katarzyna.prazanowska@hrk.pl).

kandydat
Kandydat
 Pytanie

cześć, jestem w procesie rekrutacji do HRK, proszę o informację jaka jest atmosfera w pracy, na jakim poziomie są premie, czy plany są do wyrobienia?

Julia
@kandydat

A nie możesz o to zapytać na rozmowie rekrutacyjnej?

Krzys
Były pracownik
@kandydat

Zależy od zespołu. W wielu przypadkach oczekuj raczej podstawy plus drobnej premii. Cała Premia jest rozliczana w cyklu półrocznym co wiążą się z ryzykiem ze możesz jej nie zobaczyć.

Pytanie
 Pytanie

Czy w HRK S.A zatrudniani są obcokrajowcy?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w HRK S.A?

s
Kandydat
 Pytanie

Czy firma oferuje jakieś dodatki świąteczne? Paczki? Premie?

8
zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

cześć wszystkim, natknąłem się ostatnio na ogłoszenie, że HRK poszukuje rekruterów do zespołu contractingowego.Zastanawiam się nad aplikacją, ale zanim się zdecyduję chciałbym się podpytać o wrażenia w pracy w tym dziale? W poprzedniej pracy niestety atmosfera, kontakt z przełożonym kulał i wolę zebrać trochę informacji zanim zdecyduje się na aplikację. Będę bardzo wdzięczny za podzielenie się swoimi przemyśleniami i liczę na rzetelne opinie. Dzięki z góry i miłego dnia wszystkim :)

Ona
Pracownik
@zainteresowany

Szczerze polecam - fajne miejsce, atrakcyjne wynagrodzenie, normalni ludzie. Firma dba o ludzi i potrafi ich docenić a w ostatnim czasie to rzadkość w wielu firmach rekrutacyjnych.

1
zainteresowany
Kandydat
 Pytanie
@Ona

dzięki! macie ścieżki kariery? targety są do realizacji czy raczej z tych zaporowych? :)

1
piotrek
Były pracownik
@zainteresowany

Raczej nie polecam. Managerki duzo obiecuja, a potem zostawiają pracownika samego sobie.

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie HRK S.A?

Adam
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

"Czy jest możliwość negocjacji podanej przez Pana/Panią stawki?"

Xyz
Klient
 Pytanie

Dzień dobry, czy ktoś ma jakieś informacje o oddziale w Kielcach? Pozdrawiam

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jak długo czeka się na informację zwrotna w sprawie testu kadrowo -placowego? Pierwotnie zostałam poinformowana o 3 dniach roboczych, minęły dwa tygodnie i nie dostałam żadnej informacji zwrotnej.

sojka
Kandydat
@Kandydat

ja też nie uzyskałam feedbacku, powiem więcej, jak dzwoniłam po ustalonym czasie to rekruter nie raczył już więcej odebrać telefonu czy oddzwonić. :) nawet jeśli napisałam ten test kiepsko, to wypadałoby chociaż ODEBRAĆ i przekazać informację, już nawet nie oczekuję inicjatywy z ich strony. ale może to dobrze, że się do tej firmy nie dostałam, bo na pewno pracowników traktują tak samo lekceważąco.

Pracodawca

@sojka

Dzień dobry. Staramy się, aby wszyscy Kandydaci, zarówno Ci biorący udział w procesach prowadzonych dla naszych Klientów, jak i Ci, aplikujący na stanowiska w naszych zespołach, otrzymywali feedback. Przykro nam, że nie otrzymali Państwo informacji zwrotnej w ustalonym w czasie trwania rekrutacji. Prosimy o kontakt z naszym działem marketingu i komunikacji, który pomoże wyjaśnić zaistniałą sytuację. Będziemy wdzięczni za wiadomość mailową na adres mwt@hrk.eu ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi procesu rekrutacyjnego (nazwa stanowiska, nazwisko osoby prowadzącej proces), w którym brali Państwo udział.

zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Czy nadal jest opcja pracy 100% zdalnej przy tak ogromnej ilości zakażeń? :( Czy każą wracać pomimo tego, że ludzie się boją.

tomi
Pracownik
 Pytanie
@zainteresowany

100 % polskich, wykształconych w polsce, managerów tak ma: Czy mogę pracować 100 % zdalnie? Polski Manager: Nie, przyjdź do biura żebym widział jak pracujesz. Ale oczywiście ci ufamy... Manager ze Stanów: Możesz pracować nawet z księżyca o ile będziesz miał internet Takie realia

Pracodawca

@zainteresowany

Od początku pandemii zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest jednym z absolutnych priorytetów HRK. Elementem tego podejścia jest możliwość pełnej pracy zdalnej. Nikt nie zmusza do pracy w biurze, choć ciągle pozostaje ono do dyspozycji każdego, kto chciałby z niego skorzystać. A w momentach narastającej liczby zakażeń praca zdalna jest zdecydowanie zalecana. I dokładnie tak jest również teraz.

Olqa
Kandydat
 Pytanie

Czy są dodatki świąteczne?

1
hhhhhhhhhhhhh
Pracownik
@Olqa

Lata temu były, ale od kilku dobrych lat nie ma nawet voucherów symbolicznych.

2
Anna
Kandydat
 Pytanie

Wiele firm ze względów bezpieczeństwa, bo zachorowania rosną, wraca do modelu 100% pracy zdalnej. Czy w HRK jest taka możliwość? Zastanawiam się nad aplikowaniem na jedno ze stanowisk, bo widziałam, że szukacie konsultantów, ale boję się pracować obecnie w biurze :( Słyszałam też, że jest konieczność uczestniczenia w jakiś wewnętrznych spotkaniach czy imprezach firmowych, w których bierze udział kilkanaście osób. Czy teraz ze względu na pandemię nie jest to zawieszone? Nie spotkałam się z takim rozwiązaniem obecnie w jakiejkolwiek firmie ze względów bezpieczeństwa.

Pracodawca

@Anna

Możesz śmiało aplikować do nas - obecnie pracujemy w modelu hybrydowym. Są osoby, które pracują z biura, bo tak im wygodniej, ale i takie, które od początku pandemii pracują w 100% zdalnie. Nikogo nie przymuszany do pracy z biura - jest to dobrowolna decyzja pracownika.

Anna
Kandydat
@HRK S.A

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Super, że szanujecie, że ludzie mogą bać się obecnej sytuacji. Są tacy, którzy nic sobie z tego nie robią, ale też osoby, które boją się bardzo.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w HRK S.A?

Zdalny
Kandydat
 Pytanie

Praca będzie li nadal zdalna po pandemii czy nastąpi pełny powrót do biura jak gdyby wirusa nigdy nie było?

Pracodawca

@Zdalny

Tak jak inne firmy, również i my planujemy na stałe wdrożyć możliwość pracy zdalnej w wybrane dni w tygodniu.

Pytanie
 Pytanie

Od czego uzależniona jest premia w firmie HRK S.A? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 16 lipca na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Specjalista Helpdesk. 

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, system prowizyjny dotyczy konsultantów i jego szczegóły można poznać na spotkaniu rekrutacyjnym. Jeżeli ma Pani/Pan dodatkowe pytania odsyłam do naszego zespołu HR - Agaty Kuleszy, aks@hrk.pl

Pytanie
 Pytanie

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w HRK S.A?

Pracodawca

@Pytanie

@Pytanie zachęcamy do wejścia na naszą stronę https://hrk.pl/pl/grupa-hrk/kariera-w-hrk , gdzie są wszelkie informacje o tym, jak wyglądają procesy rekrutacyjne w naszej firmie.

janr
Kandydat
@Pytanie

wygląda tak, że po rozmowie nikt się do ciebie nie odzywa i nie odbiera telefonu.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w HRK S.A?

Pracodawca

@Pytanie

Cześć, dołączając do naszego zespołu możesz liczyć m.in. na dostęp do nowoczesnego systemu Traffit, który ułatwia prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz usprawnia kontakt z klientami, a także do bogatego pakietu LinkedIn i ogłoszeń na najbardziej znanych portalach pracy. Dużo dajemy pracownikom - po szczegóły zgłoś się do naszego działu HR - katarzyna.prazanowska@hrk.pl

Jogurcik
@HRK S.A

Czy każdy konsultant ma indywidualne konto premium czy jest jedno dzielone na zespół?

Pracodawca

@Jogurcik

Po szczegóły zgłoś się proszę do naszego działu HR - katarzyna.prazanowska@hrk.pl

Zostaw merytoryczną opinię o HRK S.A - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej