HR Support

4 Dodaj opinię
HR Support
4 23 52 5 1

Czym się zajmujemy?

Rekrutacje-Kampanie Filmowe- Obsługa Prawna

  • 2014

    Rok założenia

Anna Stasiuk Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu, HR Support

Od ponad 7 lat zajmuje się tematyką związaną z HR na stanowiskach kierowniczych. Swoje kompetencje i wiedzę zdobywała nie tylko poprzez praktykę, ale uczestnictwo w licznych branżowych szkoleniach na prestiżowych uczelniach. Odpowiada za kompleksowy rozwój strategii firmy w obszarze HR w oparciu aktualne zmiany i tendencje na rynku pracy. Czuwa nad prawidłowym rozwojem projektów oraz stara się dobierać rozwiązania najbardziej optymalne dla Kandydatów jak i Pracodawców. Swoją pracę traktuje jak powołanie, a do każdego zadania w miarę możliwości stara się podejść elastycznie, bo wie, że zadowolony Klient to dobrze wykonana praca."

Przeczytaj cały wywiad »

Rafik
Nazwa działu: Marketing

Miałem kontakt z tą firmą raz niedawno. Niestety mam złe wspomnienia. Pani miała oddzwaniać - nie oddzwaniała. Po moich telefonach oddzwoniła po tygodniu i powiedziała, że Klient wybrał kogoś innego. Po czym, po dwóch dniach ogłoszenie pojawiło się na kilku portalach ponownie. Ja sobie wpisałem na czarną listę tę agnecję i tam już więcej nie wyślę.

Miłosz

Polecam. Bardzo profesjonalne podejście.

Pytanie
 Pytanie

Interesuje mnie czy pensja w HR Support składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Redaktor Portalu, ich ogłoszenie widziałam 18 września na GoWork.pl.

Zobacz wszystkie opinie (52)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

HR Support