HR Support
4 13 6 1

Czym się zajmujemy?

Rekrutacje-Kampanie Filmowe- Obsługa Prawna

  • 2014

    Rok założenia

Anna Stasiuk Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu, HR Support

Od ponad 7 lat zajmuje się tematyką związaną z HR na stanowiskach kierowniczych. Swoje kompetencje i wiedzę zdobywała nie tylko poprzez praktykę, ale uczestnictwo w licznych branżowych szkoleniach na prestiżowych uczelniach. Odpowiada za kompleksowy rozwój strategii firmy w obszarze HR w oparciu aktualne zmiany i tendencje na rynku pracy. Czuwa nad prawidłowym rozwojem projektów oraz stara się dobierać rozwiązania najbardziej optymalne dla Kandydatów jak i Pracodawców. Swoją pracę traktuje jak powołanie, a do każdego zadania w miarę możliwości stara się podejść elastycznie, bo wie, że zadowolony Klient to dobrze wykonana praca."

Przeczytaj cały wywiad »

Adrianna

Właśnie ukończyłam staż w agencji personalnej HR Support i jestem z niego naprawdę zadowolona - stanowi bardzo dobre wprowadzenie do pracy w HR. Miła atmosfera, bardzo sympatyczni, a przede wszystkim bardzo pomocni, szczególnie przy stawianiu pierwszych kroków współpracownicy. Polecam każdemu, kto szuka pracy w HR tę agencję, tym bardziej, że po ukończeniu stażu istnieje możliwość stałego zatrudnienia. Warto!

Tomasz

Dzień dobry. Miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu rekrutacyjnym z Panią Zuzanną Brzeską Specjalistą ds. Rekrutacji i Obsługi Klienta. Składam podziękowanie za profesjonalne przeprowadzenie spotkania oraz gratuluję Pani Zuzannie zaangażowania, rzeczowych i merytorycznych zagadnień poruszonych podczas rozmowy. Spotkanie odbyło się w przesympatycznej atmosferze jak również pozwoliło na zdobycie dodatkowego doświadczenia i wiedzy. Polecam Panią Zuzannę Brzeską na wszelkie spotkania rekrutacyjne, pełne profesjonalizmu oraz gwarancji pełnej satysfakcji z procesu rekrutacji.

Jakub

Chciałbym podziękować pani Karinie Kożuszko za przeprowadzenie mnie przez proces rekrutacji. Dzieki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu mogłem przygotować się do rozmowy z Dyrektorem firmy. Kto trafi na panią Karinę nie powinien się obawiać. Pozdrawiam