Hoist Polska sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

Pozbądź się zadłużenia

   Pozbądź się zadłużenia

Dwa proste kroki do pozbycia się zadłużenia

Nasze podejście polega na tym, by pomóc dłużnikowi w zorganizowaniu realnego planu spłaty zadłużenia, biorąc pod uwagę indywidualną sytuację każdego dłużnika. Nasze motto wyraża się w poszanowaniu i zrozumieniu drugiej strony w dążeniu do uregulowania należności. Wyjątkowy i prosty model windykacji firmy Hoist ma za zadanie uwolnić Cię od ciężaru długu - stopniowo, krok po kroku.

Krok 1- Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Otrzymałeś pismo od naszej firmy? Jesteśmy po to, by pomóc Ci w pozbyciu się zadłużenia Napisz lub zadzwoń do nas, by nawiązać bezpośredni kontakt.

Krok 2 - Otwarty dialog

Rozwiązanie korzystne dla obu stron

Jest to rozwiązanie oparte na otwartym dialogu. Jesteśmy świadomi tego, że każda osoba potrzebuje różnych rozwiązań zależnie od indywidualnej sytuacji i możliwości.

 

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny