Hoist Polska sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Hoist Polska sp. z o.o.
2 327 420 5 1
Milo

KTO TAM PRACUJE (usunięte przez administratora) MAJA ZAMIAST OGARNĄĆ TO WSZYSTKO TO NOTORYCZNIE DZWONIĄ

Anonim

Szkoda, że w jednym z zespołów dziewczyny obgadują swoją koleżankę zamiast wytłumaczyć co robi źle. (usunięte przez administratora) Jedna z dziewczyn z innego jeszcze zespołu obraźliwe i wulgarnie wypowiada się na temat osób niepełnosprawnych. Można kogoś nie lubić, ale szanować trzeba.

Kasia

Słyszałam że szukają nowego operacyjnego?

Zobacz wszystkie opinie (420)

Pracodawca

 Aktualność

Drogi Użytkowniku,

pragniemy zwrócić się do wszystkich żywo komentujących, że portal ten nie jest finansowym ani prawnym forum dyskusyjnym. W tym celu pozwolimy sobie przytoczyć fragment FAQ samego portalu GoWork : „Czym są Opinie o pracodawcach?

[…] System ten ma służyć przede wszystkim wszystkim osobom szukającym pracy, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji (czy to o wysłaniu dokumentów aplikacyjnych, czy o podjęciu pracy) mogły dowiedzieć się więcej na temat danej firmy czy przedsiębiorstwa.


Ponadto, na naszym forum osoby pracujące (kiedyś lub obecnie) w danej firmie mogą podzielić się wrażeniami z okresu zatrudnienia, tym samym pomagając osobom szukającym pracy w podjęciu decyzji.”

W kwestii nurtujących pytań natury prawnej, bądź wszelkiej innej bezpośrednio powiązanej z działalnością prowadzoną przez Hoist Polska zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez naszą stronę internetową.

 

W Hoist Polska bardzo cenimy sobie konstruktywną krytykę, nie tolerujemy jednak pomówień, wyzwisk, personalnych ataków czy po prostu wulgarnych wpisów, nie wspominając o spamie. Tym samym wszystkie nieodpowiednie posty będą przez nas zgłaszane do administratora w celu ich usunięcia.

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji i przede wszystkim kulturalnego wyrażania swojego zdania.
 
Pozdrawiamy,
Zespół Hoist Polska.
 

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Hoist Polska sp. z o.o.