Hoist Polska sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Hoist Polska sp. z o.o.
counter
2 753 1253 5 1
Auto
Pracownik
 Pytanie

Kiedy blokada wyjazdów w teren?

Kompetencje
Kandydat
 Pytanie

Kto zarządza działem HR?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Zobacz wszystkie opinie (1253)

Windykator Terenowy 2020-10-15 08:08 przez OLAF

Przebieg rekrutacji

PORAŻKA

Pytania

BRAK SŁÓW

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Pracodawca

 Aktualność

Drogi Użytkowniku,

pragniemy zwrócić się do wszystkich żywo komentujących, że portal ten nie jest finansowym ani prawnym forum dyskusyjnym. W tym celu pozwolimy sobie przytoczyć fragment FAQ samego portalu GoWork : „Czym są Opinie o pracodawcach?

[…] System ten ma służyć przede wszystkim wszystkim osobom szukającym pracy, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji (czy to o wysłaniu dokumentów aplikacyjnych, czy o podjęciu pracy) mogły dowiedzieć się więcej na temat danej firmy czy przedsiębiorstwa.


Ponadto, na naszym forum osoby pracujące (kiedyś lub obecnie) w danej firmie mogą podzielić się wrażeniami z okresu zatrudnienia, tym samym pomagając osobom szukającym pracy w podjęciu decyzji.”

W kwestii nurtujących pytań natury prawnej, bądź wszelkiej innej bezpośrednio powiązanej z działalnością prowadzoną przez Hoist Polska zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez naszą stronę internetową.

 

W Hoist Polska bardzo cenimy sobie konstruktywną krytykę, nie tolerujemy jednak pomówień, wyzwisk, personalnych ataków czy po prostu wulgarnych wpisów, nie wspominając o spamie. Tym samym wszystkie nieodpowiednie posty będą przez nas zgłaszane do administratora w celu ich usunięcia.

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji i przede wszystkim kulturalnego wyrażania swojego zdania.
 
Pozdrawiamy,
Zespół Hoist Polska.
 

Hoist Polska sp. z o.o.