HOGO GmbH

4 Dodaj opinię
HOGO GmbH
4 5 6 1

Czym się zajmujemy?

Firma z 10 letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 1000 pracowników w całej Austrii. Posiadamy oferty pracy w branży budowlanej, metalowej, transportowej oraz produkcyjnej. Dołącz do grona zadowolonych pracowników!

  marek
  Nazwa działu: Marketing
   Opinia

  A pokoje ile osobowe? Ile moze elektryk z doswiadczeniem zarobić? Ang komunikatywnie niemiecki w trakcie nauki .I czy za dojazdy do pracy jak ma sie swoje auto zwracacie? Praca na umowe austriacka?

  asd
   Opinia

  Jakie warunki mieszkaniowe? I bez cfaniactwa typu "to nie hotel 5 *" bo tu nikt o taki nie pyta, konkretnie :mieszkania, domki, bungale? Pokoje do wyboru 1,2 osobowe czy z automatu kilku osobowe? Kwatera darmowa czy sie placi jak tak to ile?

  Dorota
   Opinia

  @Jacek, a Ty pracujesz lub chciałbyś pracować w HOGO GmbH? @ŁUKASZ, długo pracowałeś w HOGO GmbH? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? @Agnieszka, po Twoich wypowiedziach wnoszę, że jesteś pracownikiem HOGO GmbH. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie?

  Pracodawca

   Aktualność

  Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

  Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
  Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

  *Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

  Pracowałeś w tej
  firmie?
  Zostaw opinię!

  ×
  Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

  Byłeś świadkiem?
  Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
  Potrzebujesz wsparcia?
  Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

  Joanna Koczaj-Dyrda
  Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny