HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
4 483 6 1

Magdalena Goczał Dyrektor, HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Dyrektor. Z grupą HOBIJ związana od 2011 roku.  Absolwentka studiów prawniczych, posiada 15 letnie doświadczenie w branży HR. Odpowiada za politykę personalną, aktywną rekrutacje oraz strategiczny rozwój HOBIJ. W pracy ceni pozytywne nastawienie, zaangażowanie oraz budowanie partnerskich relacji w zespole.

Przeczytaj cały wywiad »

Jarek

Za 36 godzin na chlodni za prace w temperaturze -20 250 euro po odjeciu zakwaterowania itd. Odradzam

Sławek

Witam pracowałem przez tą pseudo agencje miesiąc na Sligro jako order picker i jest porażka praca może nie jest w jakimś specjalnym tempie normy łatwo idzie zrobić zarobki jak na polu a nawet gorsze zakwaterowanie to stara obora przerobiona na mieszkania na wsi odradzam jakichkolwiek kontaktów z tym biurem bo nie warto mnie zmyliły pozytywne komentarze na tej stronie ciekawe jak szybko zniknie mój komentarz

Sebastian

Siemanko, przed przyjazdem obiecywany Amsterdam na orderpickerze dzień przed wyjazdem okazało sie ze jednak deep vries -25 stopni, do tego pieniądze marne hobij pobiera pieniądze z salarisa jak sie pytasz nie znają odpowiedzi na to, brak godzin. Mieszkanie to zart 23 osoby w domku wielorodzinnym-95€ na tydzien (usunięte przez administratora)” hotel” w biurze pani powiedziała ze najlepsza lokalizacja ???????? Polecam sie zastanowić nie odradzam tylko dosyłam opinie . Pozdrawiam mordeczki Moje sugestie dla HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.: Mówcie więcej prawdy, pozdrawiam

produkcja 2015-01-09 14:17 przez aga

Przebieg rekrutacji

Mimo , że pracują Polki na spotkanie z rodakami wychodzi Holender i karze czekać . Po dwóch godzinach podsunięte dokumenty do podpisania i zapewnienie o pracy min. 3 miesiące .W razie choroby trzeba dzwonić ( ps: przez miesiąc Pani nie odebrała telefonu .

Pytania

Czy mm buty robocze ? czy znam język ?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
pracodawca

POSZUKIWANY/A❗ Pracownik magazynu - Order picker!
 Jeżeli jesteś zainteresowana/y i szukasz pracy w Tilburgu- Mamy ofertę pracy dla Ciebie!
>>Praca na magazynie / centrum dystrybucyjnym. Pracodawca jest największym globalnym dostawcą rozwiązań transportowych i logistycznych!
________________________________________________________________________________________

Aplikuj teraz!
rzeszow@hobij.pl