HireRight Poland Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię
HireRight Poland Sp. z o.o.
counter
3 90 231 5 1
Ciekawy
 Pytanie

Cześć. Proszę powiedzieć które stanowisko lepsze w firmie. Credit analyst czy cash allocation specialist? Chodzi mi o to, gdzie jest fajniejszy, zgrany zespół i która praca jest znośniejsza.

Miko

Firma, już kolejny raz, nie popisała się taktownością ani szacunkiem do swoich pracowników. W związku z koronawirusem, firma wycofała wszelkie premie i ograniczyła te benefity, które mogła - to akurat nikogo z nas nie zaskoczyło biorąc pod uwagę obecne okoliczności. Wszelkie promocje związane ze zmianą stanowiska, rekrutacje zostały zamrożone - ok, to też jest oczywiste, prawda? Firma ma mniejsze przychody, trzeba trochę zacisnąć pasa. Firma pozwalniała pracowników, nie tylko w polskim oddziale. Widocznie była to przykra konieczność w ramach oszczędności. A teraz, proszę Państwa, gwóźdź programu! Coś, co nas wszystkich zszokowało a jeszcze bardziej rozwścieczyło - firma awansowała najmniej potrzebnego człowieka w naszym polskim oddziale - naszego ojca dyrektora. Człowiek nieprofesjonalny, który, ma się wrażenie, chce się zaprzyjaźnić z każdym, uprawiając żałosne small talks i krzyczący po kilkanaście razy „Cześć!” dopóki nie okrąży całego biura w swoich skrzypiących butach. Townhalle prowadzone przez naszego dyrektora, przepraszam, teraz naszego VP EMEA, to pokaz tego, jak nie powinno się ich prowadzić. Na te trochę bardziej wymagające pytania pracowników, nie ma w zwyczaju odpowiadać (no dobrze, na ostatnim townhallu skomentował słowem OK), inne zbywa wymijająca odpowiedzią. Jeśli coś pójdzie nie po jego myśli, na twarzy maluje się pogardliwy grymas. Człowiek, którego celem na ten rok była poprawa komunikacji w naszej firmie. Póki co, udało się ogłosić jego awans, wszelkie niewygodne, a istotne naszym zdaniem informacje, zamiatane są pod dywan. Firma zmierza w złym kierunku, co mnie bardzo smuci. Osobiście uwielbiam swoją prace, ale atmosfera i działania firmy zmusiły mnie do tego, aby poszukać swojego miejsca gdzieś indziej. Nie czuje się już tutaj bezpiecznie chociażby dlatego, że firma obiecała brak dalszych zwolnień a po cichu zwolnili przynajmniej jedną osobę - osobę wartościową, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którym dzieliła się z firmą przez lata. Widząc jak firma traktuje bardzo dobrych pracowników, jakakolwiek motywacja opuszcza człowieka. Jeżeli ktoś się angażuje w prace i chce zmieniać rzeczy na lepsze, nie polecam tego pracodawcy.

MKZ

HireRight jest pracodawcą, który spełnia moje oczekiwania. Pracuję tu od kilku lat i absolutnie tego nie żałuję. Firmę zdecydowanie polecam osobom, które lubią pracę w międzynarodowym środowisku oraz są gotowe na pracę i rozwój. Osoby, które dobrze wykonują swoją pracę są tu doceniane, a jednocześnie kadra kierownicza podchodzi ze zrozumieniem do pracowników. Opieka medyczna w placówce PolMed jest jak najbardziej wystarczająca nawet dla osób chorujących przewlekle jak ja. Poza lekarzami w placówce jest możliwość umówienia się do szeregu specjalistów z placówek partnerskich - wszystko załatwia się jednym telefonem na infolinię, a po tym otrzymuje się SMSem lub telefonicznie szczegóły wizyty. Elastyczne podejście do godzin pracy jest zdecydowanie jednym z największych atutów. Pracodawca nie stwarza ograniczeń jeśli chodzi o wcześniejsze wyjścia z pracy czy zmianę godzin pracy na dany dzień. Nawet w dobie koronawirusa i pracy z domu Managerowie i Team Leaderzy mają duże poszanowanie dla work-life balance - tutaj nie ma mowy o dzwonieniu do pracowników po godzinach i zawracaniu im głowy sprawami zawodowymi. HireRight jako pracodawca mnie nie zawiódł.

Zobacz wszystkie opinie (231)

E-learning 2020-04-21 23:52 przez Nick

Przebieg rekrutacji

Rozmowa telefoniczna rzeczywiście bardzo miła, jednak przesyłanie do kandydata maili z prośbą o wykonanie zadania, w którym przekazuje się korespondencję firmy z innym kandydatem, nie zachęca do dalszego aplikowania.

Pytania

Dotychczasowe doświadczenie, motywacja do zmiany pracy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
HireRight Poland Sp. z o.o.