Oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL DS. ODSZKODOWAŃ

Kogo szukamy:

  • oferta skierowana do każdej aktywnej osoby, poszukującej dodatkowego lub stałego miejsca pracy

Zakres czynności:

  • pozyskiwanie klientów
  • podpisywanie umów
  • kompletowanie dokumentów

Opcjonalnie:

  • budowa struktur sprzedaży

Oferujemy:

  • adekwatne wynagrodzenie
  • bardzo dobre warunki pracy
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i indywidualnego
  • regularne szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji (umiejętności miękkie oraz twarde)

MENADŻER DS. ODSZKODOWAŃ
oferta dla osób, które chcą budować struktury sprzedaży

Szukamy osób, które:

  • chcą się zaangażować bardzo aktywnie we współpracę
  • chcą pozyskiwać klientów do firmy
  • chcą budować swój własny zespół sprzedażowy
  • mają doświadczenie w branży MLM i chcą osiągać sukces z naszą firmą

Wynagrodzenie

  • prowizja za każda wygraną sprawę
  • zaliczka od każdej sprawy, przyjętej do realizacji
  • międzyprowizje z zaliczek oraz z prowizji wypłacanych w Twojej grupie
  • procent od dochodu firmy

Bonusy

  • dodatkowe programy motywacyjne w postaci: premii pieniężnych, pakietów spa, luksusowych wycieczek, auto firmowe
  • możliwość finansowania własnego biura terenowego
  • udział w radzie firmy

Jak pomagamy:

  • każda osoba dostaje zestaw szkoleń, które krok po kroku zapewniają jej należytą edukację, w tym pakiet zaawansowanych szkoleń z zakresu budowania i zarządzania własną grupą sprzedażową
  • do Twojej dyspozycji jest dział szkoleniowy, który organizuje szkolenia i prezentacje w Twoim miejscu zamieszkania
  • dostajesz do pomocy doświadczoną osobę, która prowadzi z Tobą pierwsze spotkania z klientami i wprowadza Cię w tajniki pracy
  • dostajesz dostęp do wewnętrznej strefy partnerskiej on-line, gdzie będziesz miał dostęp do wszystkich swoich spraw, zyskasz również możliwość uczestniczenia w dodatkowych szkoleniach

Zadania

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • profesjonalna obsługa, z zachowaniem standardów HELPEA
  • budowanie własnej grupy sprzedażowej
  • udział w szkoleniach, zebraniach firmowych

* dokładnie szczegóły współpracy omawiamy na indywidualnym spotkaniu, po złożeniu CV w formularzu aplikacyjnym

Zapraszamy do współpracy, wyślij swoje cv poprzez formularz.