HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań

4 Dodaj opinię

Nasza misja

Nasza misja

Pomagamy z pasją!

Aby firma mogła zmienić świat, oprócz korzyści ekonomicznych ze swojej działalności, musi mieć przesłanie, hasło, misję do spełnienia. Coś, co wnosi jej istnienie na inny poziom i sprawia, że motywacja do działania jest tak potężna, że dzięki niej możemy zmieniać życie wielu ludzi i wnosić w nie spokój i ukojenie, tak bardzo potrzebne w ciężkich chwilach po wypadku.

 

Naszą misją jest rzetelna pomoc innym. Przede wszystkim poprzez edukację i świadczenie profesjonalnych usług odszkodowawczych, na jak najwyższym poziomie. Dodatkowo, zapewniamy poszkodowanym wsparcie coachingowe, które jest niejednokrotnie, krokiem milowym, do powrotu do normlanego funkcjonowania po traumatycznym wydarzeniu. Zapewniamy również zaplecze lekarzy oraz rehabilitantów, którzy dbają o fizyczną stronę powrotu do stanu sprzed wypadku.

Wszystkie te działania, pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi, aby zapewnić poszkodowanym wsparcie, którego potrzebują.

Korzystając z naszych usług, pomagasz nam spełniać tą misję dając szanse pokazania nowej jakości w obsłudze osób poszkodowanych w wypadkach.

 

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań