Co dostajesz

Co dostajesz

Jesteś naszym ambasadorem i od Twojego wyszkolenia, umiejętności rozmowy, nawiązywania kontaktu i jakości pomagania klientom, zależy nasz sukces. Dlatego zainwestowaliśmy w narzędzia, dzięki którym, przenosimy naszą pracę na nowy poziom innowacyjności.

Oto co dla Ciebie przygotowaliśmy:

1. Internetowa platforma partnerska

Jest to narzędzie, które kosztowało dużo pracy i czasu ale było warto, bo jest to zupełna nowość na rynku i znacząco ułatwia nam pracę.

Dzięki tej strefie zyskujesz:

  • Podgląd on-line spraw wprowadzanych przez Ciebie i Twoją strukturę
  • Automatyczne wyliczenia Twoich prowizji
  • Internetowe dodawanie spraw
  • Zamknięte forum do komunikacji z firmą i Twoimi partnerami
  • Strefę szkoleniową, gdzie dostajesz nowoczesną wiedzę
  • Pewność, że Twój biznes dobrze działa, a Twoi klienci są dobrze obsługiwani

Rozpocznij współpracę i przekonaj się, co zyskasz korzystając z naszego systemu.
 
2. Dział szkoleniowo-prezentacyjny

Jako nowa i ambitna firma, postanowiliśmy utworzyć i sponsorować nasz dział szkoleniowo-prezentacyjny, dlatego masz możliwość korzystania z jego usług za darmo!

Wystarczą Twoje chęci i zaangażowanie, a profesjonalny trener przyjedzie do Ciebie i przeszkoli grupę Twoich współpracowników lub zrobi prezentację dla osób zainteresowanych współpracą. Dzięki temu, zdobywasz nowe umiejętności i małym nakładem sił, zyskujesz wielu nowych współpracowników.

Wszystkie szczegóły znajdziesz w wewnętrznej strefie partnerskiej.

3. Akademia Sukcesu HELPEA

Stworzyliśmy dla Ciebie innowacyjny system szkoleń, po to, abyś zdobył podstawowe kompetencje, które pozwolą Ci odnosić sukcesy z HELPEA.

  • Natychmiast po podjęciu współpracy, otrzymujesz zestaw skryptów oraz filmów na płycie DVD i zdobywasz podstawowe kompetencje odnośnie firmy i działania w branży odszkodowawczej
  • Kiedy już jesteś gotowy na następny krok – otrzymujesz indywidualne konsultacje oraz kolejny zestaw szkoleń, które przygotowują Cię do budowania własnej grupy sprzedażowej
  • Systematycznie jesteś zapraszany na szkolenie on-line aby rozwijać Twoje kompetencje miękkie. Dzięki temu, zyskasz zestaw umiejętności życiowych, które przydadzą Ci się nie tylko w naszej firmie
  • Kiedy już będziesz miał pierwsze wyniki, czekają na Ciebie szkolenia stacjonarne i dodatkowe bonusy, dzięki którym, zainwestujesz w dowolny obszar Twojego życia, który chcesz ulepszać

Akademia Sukcesu to kompleksowe narzędzie, które krok po kroku przeprowadzi Cię od początkującego partnera do osoby, która jest pewna swoich kompetencji, zarabia godziwie i może uczyć innych, jak działać z sukcesami.

Pamiętaj, że Twój sukces zależy od Ciebie i od tego ile energii włożysz w naukę nowych kompetencji oraz w efektywne ich wykorzystywnie.

4. Programy motywacyjne

Większość z nas chce jeździć luksusowym autem, chce pojechać na wymarzoną wycieczkę czy też skorzystać ze Spa w urokliwym hotelu. Dlatego postanowiliśmy pomóc spełniać te marzenia w programach motywacyjnych, gdzie za Twoje wysiłki i efekty możesz zyskać dodatkowe bonusy.

5. Wsparcie bezpośrednie

Jako partner HELPEA, od określonych poziomów zyskujesz możliwość uczestniczenia w indywidualnych konsultacjach z naszymi trenerami, podczas których to Ty wybierasz kwestie, nad którymi chcesz popracować. Dajemy Ci wtedy indywidualne startegie do rozwoju Twojego potencjału.