Rozmowy kwalifikacyjne - Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Poznań

2.8 Dodaj raport z rozmowy
baner wywiady

Rozmowy kwalifikacyjne w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Specjalista Seo 2021-05-06 15:01 przez SEO SPEC

Przebieg rekrutacji

Polecił mnie kolega, który tam pracuje. Trochę trwało zaproszenie mnie na rozmowę chociaż była zdalna. Szkoda, że dopiero po rozmowie kolega opowiedział mi to co się dzieje w tej firmie. Jeżeli chodzi o rozmowę, było OK. Prosty test (taki dla początkujących), rozmowa przyjemna. Dlaczego nie przyjąłem oferty? Startując niby do Grupy Tense startujecie w rzeczywistości do Sunrise System. Podobno nie ma dnia, aby jakaś osoba nie rzucała papierami, odchodzą wszyscy, którzy długo w niej pracowali, bo całość przejmuje Sunrise System. Powinni o tym informować na rozmowie a tego nie robią.

Pytania

pytania bez szału o wszystko, testu chyba nie zmieniali od dawna, bo kolega miał ten sam :)

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Specjalista Seo 2021-01-23 10:11 przez Tadek

Przebieg rekrutacji

Zdziwienie! Grupa TENSE to na pewno firma, w której nie podjąłbym pracy. Na rozmowie byłem jeszcze przed pandemią. Potwierdzam - Pani z recepcji niczym kwiaciarka, nieuprzejma, nie zagadala, tylko kazała siadać i czekać. Pani z HR się spóźniła... co prawda o niecałe 5 min, ale nie przeprosiła... dla mnie porażka. Poza tym nie miała za bardzo nic do powiedzenia, druga osoba (chyba z działu seo) pytała już konkretniej, była zainteresowana moim CV. Nie odpowiedzieli dokładnie na moje pytania o stanowisko, a Pani z HR powiedziała: „przecież to wyjdzie w praniu”. Taka postAwa, gdzie jestem wykwalifikowanym specjalistą... No średnio, średnio. Niezbyt przyjemna rozmowa. W sumie już w połowie chciałem wyjść, ale nie chciałem wyjść na gbura. Uśmiechałem się do tek tragedii jaką jest ta firma.

Pytania

Dostałem test. Pracuje już kilka lat, dla mnie prosty, uciążliwe to w sumie - bo te rzeczy można było sprawdzić podczas rozmowy, bez konieczności takiego testo-zadania.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

- 2020-10-30 23:55 przez Emi

Przebieg rekrutacji

CV i list wysłane za pomocą formularza na stronie. Wiadomość zwrotna już po około tygodniu w kwestii umówienia się na test wiedzy związanej z aplikowanym działem. Po około tygodniu wyniki testu również na maila wraz z prośbą o umówienie się na rozmowę rekrutacyjną. Z racji obowiązujących obostrzeń cały proces rekrutacji odbywał się zdalnie, a rozmowa była przez videochat. Niecały tydzień po rozmowie był telefon z informacją o ostatecznym wyniku rekrutacji i wtedy umówiliśmy się na normalne spotkanie w siedzibie firmy, w celu podpisania umowy. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Jedyną mylącą rzeczą może być fakt, że w HR pracują dwie Klaudie i początkowo można było się nie zorientować kiedy temat rekrutacji przejęła druga osoba.

Pytania

Krótki test wiedzy, a podczas rozmowy standardowe pytania, czyli dlaczego GT, jakie doświadczenia do tej pory, oczekiwania.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

- 2020-04-10 13:19 przez Kite

Przebieg rekrutacji

Wszystko odbyło się przez internet, zadali banalnie proste pytania z Google Ads, wszelkie oczekiwania firmy były spełnione. A potem nie dali nigdy informacji o wyniku rozmowy, przekładali termin kilkukrotnie przez 2 tygodnie, tłumacząc się, że kierownik nie podjął decyzji, w tym samym czasie wstawiając liczne ogłoszenia na to samo stanowisko. Moje wymagania finansowe, to była taka sama pensja, jak na identycznym stanowisku w malutkiej agencji. W firmie jest praca dla ludzi o niskich wymaganiach finansowych lub takich, co wolą pracować niż siedzieć w domu na zasiłku.

Pytania

Podstawowe pytania z Google Ads, nawet nie trzeba było się zastanawiać nad odpowiedzią. 2 godziny czasu na rozwiązanie.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Pozycjoner 2019-07-30 21:36 przez SEObombardier

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja na wysokim poziomie, z kompetentnymi osobami. Byłem zaskoczony wielkością firmy, ponieważ myślałem, że w Tense pracuje 20-30 osób, a na starcie powitał mnie 4-piętrowy budynek (willa). Rekrutacja zakończona testem, z czym spotkałem się pierwszy raz.

Pytania

Przekrojowe, dotyczące mojego doświadczenia i wiedzy o branży, metodach pozycjonowania i narzędziach. Niestety nie do końca się przygotowałem i trochę źle wypadłem. Pani z HRu zadzwoniła do mnie po rekrutacji i powiedziała, że niestety pracy nie dostanę. No cóż, może innym razem.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.