Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Oferty pracy

Grupa TENSE - jesteśmy Agencją Interaktywną, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2016! Zostaliśmy również wyróżnieni tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę i innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • praca na zapytaniach ofertowych i pozyskiwanie klientów,
  • przygotowywanie i negocjowanie warunków umów,
  • telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni kontakt z klientami potencjalnymi,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży,
  • praktycznej umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
  • ambicji i zaangażowania,
  • zdolności kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • inteligencji oraz zdolności analitycznego myślenia,
  • zdolności do samodzielnego działania i dobrej organizacji pracy własnej,
  • motywacji i predyspozycji do szybkiego przyswajania wiedzy.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość branży SEO lub IT.

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej m.in. Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej (wg rankingu Deloitte 2016 i 2017),
  • ambitny i zaangażowany zespół profesjonalistów,
  • odpowiednie przeszkolenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z siłowni i squasha,
  • wyjścia i eventy integracyjne.

Administratorem danych jest Grupa TENSE Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznań 60-361, Wolsztyńska 7 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Specjalista SEO

Zadania:

  • przygotowywanie strategii pozycjonowania stron internetowych,
  • samodzielna optymalizacja kodu stron internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarek,
  • przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji treści,
  • kontakt z Klientem w kwestiach technicznych,
  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach,
  • pozycjonowanie stron internetowych przy użyciu różnych technik,
  • analiza i raportowanie efektów,
  • współpraca przy rozbudowie narzędzi i aplikacji wspomagających pracę,
  • aktywny udział w projektach dodatkowych prowadzonych w Dziale.

Oczekujemy:

  • praktycznej znajomość HTML, PHP i CSS,
  • w przypadku Specjalisty w danej dziedzinie potrzebne jest doświadczenie na podobnym stanowisku oraz pracy z Klientem (preferowane w agencji interaktywnej),
  • umiejętności szybkiej i samodzielnej nauki,
  • umiejętności obsługi systemów zarządzania treścią (np. WordPress, Joomla),
  • znajomości popularnych skryptów eCommerce.

  • praktyczna znajomość Google Analytics,
  • znajomość SMARTY, JavaScript/Ajax, ASP.NET.

Oferujemy:

Jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki w branży - nie szkodzi, praca u nas jest doskonałą okazją do zdobycia doświadczenia :)

www.grupa-tense.pl