Grupa PROGRES

Dodaj opinię
Grupa PROGRES
2 12 6 1

Czym się zajmujemy?

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

  Piotr Zając Prezes Zarządu, Grupa Progres Sp. z o.o.

  Założyciel i twórca Grupy Progres, w której dziś pełni funkcję Prezesa Zarządu. Współtwórca Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia – największej w Polsce branżowej organizacji pracodawców, zrzeszającej agencje specjalizujące się w dostarczaniu usług HR. Największym jego sukcesem jest stworzenie silnej, w pełni funkcjonalnej organizacji, opartej na mocnych fundamentach finansowych. W biznesie stawia na partnerstwo, oparte na doradztwie i specjalizacji, które widoczne jest w codziennym funkcjonowaniu firmy. Specjalizuje się w zarządzaniu, a w szczególności w zagadnieniach dotyczących usprawnień i projektowania struktur organizacyjnych, jak również analizą czynników kształtujących rozwój przedsiębiorstwa.

  Przeczytaj cały wywiad »

  Sicario
   Opinia

  Praca w tej agencji to jedno wielkie nieporozumienie. Bazują albo raczej żerują na młodych i niedoświadczonych. Podczas rozmów rekrutacyjnych roztaczają piękną wizję kariery - podnoszenia swoich kompetencji, pracy przy ciekawych projektach czy też atrakcyjnego wynagrodzenia. Nic z tych rzeczy nie jest prawdą - nie ma żadnego szkolenia ani nawet wdrożenia, pracuje się na własnym komputerze, projekty to głównie tymczasówka dla Ukrainców. Bałagan jest olbrzymi ponieważ w kadrach w centrali jest tak gigantyczna rotacja, iż nie ma kto wyliczać wynagrodzeń. Firma zakłada oddziały w nowych miejscach działając na zasadzie: " tutaj jeszcze się nas nie poznali i może uda się nachapać kosztem frajerów" Jedyne co potrafią to promować się w sieci i atakować forumowiczów jak niejaka "Natalia". Farsa.

  Kamil
   Opinia

  Krótko : Nie polecam. Wszyscy wartościowi i kompetentni ludzie stamtąd odeszli do innych agencji, nawet tacy którzy pracowali tam po parę lat. Gdyby oni wszyscy zaczęliby wypowiadać się na tym forum to by chyba miejsca nie starczyło. Oj byłoby co pisać.

  Natalia
   Opinia

  @Lancelot Każdy może mieć słabszy dzień, a zatem nie oceniajmy na wylot. Aczkolwiek współczuję Ci. O jakie stanowisko ubiegałeś się w Grupie PROGRES? Skoro od miesiąca czekasz na odpowiedź z ich strony, to może powinieneś wziąć sprawy w swoje ręce i złożyć im osobistą wizytę w siedzibie firmy i dopytać. Jak myślisz?

  Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

  Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

  *Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.