Grupa Progres

Dodaj opinię
Grupa Progres
2 62 6 1

Czym się zajmujemy?

Agencja Pracy Progres HR to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju.

  Piotr Zając Prezes Zarządu, Grupa Progres Sp. z o.o.

  Założyciel i twórca Grupy Progres, w której dziś pełni funkcję Prezesa Zarządu. Współtwórca Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia – największej w Polsce branżowej organizacji pracodawców, zrzeszającej agencje specjalizujące się w dostarczaniu usług HR. Największym jego sukcesem jest stworzenie silnej, w pełni funkcjonalnej organizacji, opartej na mocnych fundamentach finansowych. W biznesie stawia na partnerstwo, oparte na doradztwie i specjalizacji, które widoczne jest w codziennym funkcjonowaniu firmy. Specjalizuje się w zarządzaniu, a w szczególności w zagadnieniach dotyczących usprawnień i projektowania struktur organizacyjnych, jak również analizą czynników kształtujących rozwój przedsiębiorstwa.

  Przeczytaj cały wywiad »

  Michael
   Opinia

  A ja nawet współczuję K. z Piotrkowskiej. Pamietam jak sie żaliła na małżonka na kazdej wigilii czy tez wyjazdach służbowych. Alkohol rozwiazuje języki. Po co tylko wszystkim o tym opowiadać. To żałosne.

  Irek
   Opinia

  Firma ma dobre opinie w internecie i tak się zastanawiam dlaczego niektórzy tak negatywnie piszą?

  Kod
   Opinia

  Beznadziejna firma. A już najbardziej groteskowa jest ta cała "gwiazda" z oddziału na Piotrkowskiej, która się tu wypowiada chwaląc się 100 letnim doświadczeniem w rekrutacji i opowiadając jaką to karierę robi jej mąż siedząc w domu.

  Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

  Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

  *Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

  Dane kontaktowe