Grupa Dijo
2 537
Iza

@MiKo Twoja subiektywna opinia o Grupie Dijo z całą pewnością posłuży innym użytkownikom forum, a szczególnie tym, którzy planują tam złożenie CV. Fajnie, że praca w wyżej wspomnianej firmie przynosi Ci dużo satysfakcji. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia?

MiKo

Firma rozwija się w szybkim tempie i potrzebuje nowych pracowników na różne stanowiska!! Zarobki.. myślę że w porównaniu z innymi firmami to są na dobrym poziomie. Dojazd do pracy MPK 133. Są benefity, opieka lekarska itp. Te wszystkie wasze negatywne opinie... Co mam powiedzieć jeśli ktoś chce pracować i ma się chęci to się pracuje.. możliwość rozwoju.. osoby pracowite są doceniane. Ja już pracuje od ponad 3 lat. Ogólnie oceniam firmę na 4.5/5.

Iza

@ania231 Po Twoim wpisie wnioskuje, że jesteś studentką i masz raczej ograniczony czas na pracę. Na oficjalnej stronie firmy Grupa Dijo widziałam, że szukają studentów na okres wakacyjny http://www.dijo.pl/oferty-pracy/ Byłabyś zainteresowana? Daj nam znać.

Magazynier 2018-01-26 10:01 przez ;)

Przebieg rekrutacji

Miła przyjacielska atmosfera.

Pytania

Pytania związane z pracą w Logistyce.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem