Groupon

Adres: ul. Mordechaja Anielewicza 23 lok. 89, 01-026 Warszawa

NIP: 5252429432 REGON: 367290864

Rozmowy kwalifikacyjne w Groupon

Handlowiec 2014-12-03 11:42 przez She_AP

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja składała się z trzech rozmów. Najpierw z Panią z HR, następnie z osobami z sił sprzedaży. Rozmowa świetna. Oparta na partnerstwie, bez żadnego wywyższania się pracowników nad kandydatem. Od razu zostały przedstawione warunki i charakter pracy, oferta pracodawcy. Poza standardowymi pytaniami, związanymi ze stanowiskiem, wcześniejszym doświadczeniem zawodowym można było się sporo dowiedzieć o pracodawcy. Został również omówiony sposób wynagradzania pracowników prze firmę. Bardzo żałuję, że firma nie zdecydowała się na moją kandydaturę, argumentując to jednak w oczywisty sposób - jestem osobą która od 2 msc mieszka w woj mazowieckim i nie znam dokładnie rynku ani partnerów. Niemniej jednak mnie się bardzo spodobała kultura organizacyjna tej firmy, charakter pracy - mnóstwo ciekawych spotkań, wielu różnych, odmiennych klientów. To na pewno byłaby praca pełna wyzwań, w której nie ma czasu na nudę.

Pytania

Ponieważ stanowisko w strukturach sprzedaży to głównie pytania o sprzedaż, relacje z klientami, zachowania handlowca w różnych sytuacjach. Dodatkowo o dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Plus oczywiście pytania o oczekiwania finansowe.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Obsługa klienta 2014-06-24 22:04 przez mimi

Przebieg rekrutacji

Ogólny przekęrój przez karierę - obietnica po 3 miesiacach umowy o pracę - jak się później okazało - tylko obietnica. Po niecałym miesiącu obcięcie również pensji z 2500 Pln do 10 zł/h brutto !!!!!!!!!!

Pytania

Na jakim stanowisku widzi się Pani za 3 lata?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.