Groupe Seb Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Dzień dziecka w Groupe SEB 
W ubiegłym tygodniu, w naszym biurze odbył się Bezstresowy Dzień Dziecka. Do udziału w warsztatach pokazujących jak nasi najmłodsi mogą radzić sobie z emocjami, obawami i stresem zaprosiliśmy dzieci razem z rodzicami :)
 A po treningu relaksacyjnym był pyszny deser i pamiątkowe zdjęcia w fotobudce :)

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Wczoraj mieliśmy okazję wziąć udział w targach pracy Absolvent Talent Days, które odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie. 
Wszystkim zainteresowanym bardzo dziękujemy za obecność! Miło nam było z Wami rozmawiać :)

Pomocna?
TakNie4

Pracodawca

 Aktualność

Jesteśmy dumni, że nasza organizacja Groupe SEB Polska uzyskała certyfikat HR Najwyższej Jakości 2018 przyznany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Zasobami Ludzkimi (PSZK).

Certyfikat HR Najwyższej Jakości otrzymują organizacje o najwyższych standardach zarządzania kapitałem ludzkim. Certyfikat jest potwierdzeniem dla pracowników i potencjalnych kandydatów, że firma jest rzetelnym pracodawcą, który stosuje najnowsze rozwiązania w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim.

Nagradzani pracodawcy to organizacje, które wyznaczają trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi i promują wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce.

Podziękowania dla zespołu HR!

Pomocna?
Tak1Nie11

Pracodawca

 Aktualność

Rok 2018 zakończyliśmy ze świetnym wynikiem, w porównaniu do roku poprzedniego nasze wyniki sprzedażowe wzrosły o 32%! 

Jesteśmy dumni z wyników, ale jeszcze bardziej cieszymy się z zaangażowania naszych Pracowników - bez ich ciężkiej pracy nie byłoby to możliwe :)

Pomocna?
Tak2Nie2

Pracodawca

 Aktualność

W ostatni piątek, 7 grudnia,  mieliśmy przyjemność gościć w naszym biurze podopiecznych Fundacji Soni - wspierającej aktywność fizyczną osób niepełnosprawnych intelektualnie. Jeden z naszych elfów, Kasia, przygotowała plan diety dla młodych sportowców i wspólnie przygotowywaliśmy zdrowe posiłki. 
Było nam niezmiernie miło poznać tak zaangażowane, radosne i otwarte osoby! Mamy poczucie, że w trakcie warsztatów to my uczyliśmy się od nich :)

Pomocna?
Tak4Nie

Pracodawca

 Aktualność

W dniu wczorajszym wzięliśmy udział w organizowanych na SGH Dniach Kariery. Przygotowaliśmy dla naszych gości dużo ciekawych prezentów, konkurs z nagrodami, a także poczęstunek przygotowany z pomocą naszych produktów. Bardzo się cieszymy, że tak chętnie nas odwiedzaliście, żeby porozmawiać, przekazać swoje CV i zapytać o ważne dla Was rzeczy. Było nam bardzo miło wszystkich poznać i oczywiście zapraszamy na spotkanie z nami w przyszłości :)

Pomocna?
Tak4Nie

Pracodawca

 Aktualność

Z okazji jutrzejszego dnia bez samochodu przygotowaliśmy niespodzianki dla wszystkich pracowników, którzy dziś wybrali inną formę dotarcia do pracy i zamienili samochód na rower, hulajnogę czy komunikację miejską. 
Wystarczy otworzyć, podlać i czekać, aż wyrośnie nam coś pięknego!

Pomocna?
Tak7Nie

Pracodawca

 Aktualność

Dziś w biurze odwiedził nas wyjątkowy gość- Łomot. 
Wzbudził, a właściwie wzbudziła wiele emocji wśród pracowników i na chwilę została gwiazdą Groupe SEB. 
Niestety musieliśmy się pożegnać, ale liczymy na kolejne odwiedziny wkrótce, może zorganizujemy dla niej towarzystwo :)

Pomocna?
Tak9Nie

Pracodawca

 Aktualność

Powoli kończy się tydzień, a jak zawsze w piątek dzień umilają nam najlepsze lody w mieście! Warto dobrze rozpocząć weekend :)

Pomocna?
Tak5Nie

Pracodawca

 Aktualność

W Groupe SEB mamy mnóstwo okazji do świętowania i zawsze staramy się celebrować ważne wydarzenia. A jeśli ma się wokół siebie tak fajny zespół, to można być pewnym, że urodziny zyskają odpowiednią oprawę wizualną :)

Pomocna?
Tak7Nie
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Groupe Seb Polska Sp. z o.o.