Grela Adrian F.T.H.U. Adriano

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Grela Adrian F.T.H.U. Adriano

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.
 Pytanie

Ile jest zmian w Grela Adrian F.T.H.U. Adriano?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy Grela Adrian F.T.H.U. Adriano organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Były i przyszły pracownik
Były pracownik
 Pytanie

Czytając te oponie mówię nie wierzę.. A więc wypowiem się i jaa ???? Większość z was którzy dodali opinię na temat tego pracodawcy to są nie nie normalni .. najlepiej abyście startowali o 8 rano i kończyli o 14godz w tym 4:30 jazdy .. a reszta to czekanie na załadunek bądź rozładunek.. przedstawiacie temat pracy mówię tutaj o wyjazdach i zjazdach typu sobota itd ... a więc jak się komuś nie podoba taka praca to niech skończy z nią i ze sobą również bo jak wywnioskowałem po tych opiniach to moim zdaniem 99% ludzi którzy dodali opinię to poprostu nie chce się robić a wiadomo podejmując tą pracę to wiemy na co się piszemy ponieważ driverka polega na tym aby jeździć i po to też jest to auto aby nim jeździć.. w każdej robocie wymagają tego aby wyjechać tacho każdego dnia na maksa .. a co do osoby Pana Adriana to ja nie mogę złego słowa powiedzieć na jego temat .. można załatwić z nim wszystko.. ale jak to się mówi " JAK BÓG KUBIE TAK BÓG KUBAŃCZYKOM " ???? atmosfera w tej firmie jest w porządku. Co do mycia aut to nie prawdą jest to że auta się myje na placu szczotą tylko auta jeżdżą na myjnię nawet sam Adrian mówi aby jechać to umyć bo wstyd.. a taka skromna wypowiedź z mojej strony do tych co się wypowiedzieli i tych którzy znaleźli prawko e chipsach bądź odebrali je z inPostu.. proponuje iść do biedronki na kasę bądź na magazyn zrobicie 8 godz pracy i pójdziecie sobie do domu .. i zarobicie z 3500 zl .. ale znowu będzie problem bo przecież nikt za tyle nie będzie pracował .. i jak żyć??!! I jeszcze taka jedna rada Ci co tak tutaj twardo się wypowiedzili.. moze sami otwórzcie firmie transportową czy inną i zobaczymy i co pokażecie .. pozdrawiam niezadowolone grono ????

Kartofel Nowy wpis
Pracownik
@Były i przyszły pracownik

Grela ty już nie pisz nic :)

1
Elżbieta Nowy wpis
@Kartofel

A co tak w sumie wam się nie podoba w tej jego wypowiedzi?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Grela Adrian F.T.H.U. Adriano odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grela Adrian F.T.H.U. Adriano? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Grela Adrian F.T.H.U. Adriano - Dąbie Górne

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Grela Adrian F.T.H.U. Adriano
Przejdź do nowych opinii